Makiažo modeliu tapusi Justina Stambrauskaitė: „Be priaugintų blakstienų jaučiuosi kaip be akių“

Justina Stambrauskaitė ir Jillian Ward / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-30 20:25
Trečiadienio vakarą Vilniuje moterys rinkosi į išskirtinį grožio vakarą. Specialiai dėl jo į Lietuva iš Jungtinių Valstijų atvyko prekės ženklo „Urban Decay“ vizažistė Jillian Ward, kuri netikėtais įvaizdžiais papuošė tris žinomas vakaro viešnias.

Jillian Ward modeliais tapo Oksana Zlatkovaitė, mados ir grožio tinklaraštininkė Ieva Maslauskaitė ir viešųjų ryšių specialistė Justina Stambrauskaitė.

Merginos žavėjo makiažo meistrės kurtais skirtingais įvaizdžiais, atspindinčiais prekės ženklo šūkį „Feminine, Dangerous&Fun”, įrodančiais, kad grožis gali būti be galo įvairus.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Grožio vakare Justina Stambrauskaitė ne tik pademonstravo savo šviesėjančią plaukų spalvą, tačiau paatviravo ir apie vieną savo grožio silpnybę.

Žmonės.lt ji prisipažino jau šešerius metus priauginanti blakstienas.

„Tikrai esu priklausoma nuo priaugintų blakstienų ir tai yra blogas įprotis. Norėčiau to atsisakyti, bet neįsivaizduoju kaip. Jau šešerius metus prisiauginėju“, – Žmonės.lt sakė J.Stambrauskaitė.

Justina juokėsi, kad be priaugintų blakstienų jaučiasi kaip be akių. „Po šešerių metų priauginimų, mano blakstienos dar pakankamai stiprios, bet, žinau, gali susilpnėti. Galų gale, tas plaukas auga ir niekur jis nedings. Kol kas neplanuoju sustoti, juokiuosi, kad esu nuo to priklausoma. Be priaugintų blakstienų jaučiuosi kaip be akių“, – Žmonės.lt juokavo J.Stambrauskaitė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Trečiadienio vakarą į naujos parduotuvės „Douglas“ atidarymą ir JAV kosmetikos „Urban Decay“ pristatymą Vilniuje atvyko ir daugiau žinomų moterų.

Čia pasirodė Kristina Ivanova, Diana Dargienė, Jurga Baltrukonytė, Rasa Arlauskienė, Ramunė Klivečkienė, Jolanta Svirnelytė, Indrė Kvedarienė, Simona Burbaitė, Ernesta Elzbergaitė.

„Rock & Chic“ stiliumi pasipuošę vakarėlio dalyviai atsipalaidavo skambant standartus laužančios tarptautinio didžėjų čempionato Ibisoje laureatės DJ Samantos ritmams.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai