Makiažo modeliais tapusios trys garsios moterys pristatė madingiausius įvaizdžius

Gabrielė Martirosianaitė, Elita Citovičiūtė ir Agnė Kavaliauskaitė / Victor Morozov nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vizažisčių tandemas – Birutė Pajedienė ir Simona Pajedaitė – pristato garsiausių pasaulio mados namų įkvėptus madingiausius šių metų pavasario/vasaros makiažo įvaizdžius. Modeliais tapo trys žinomos moterys, tituluotos gražuolės: Gabrielė Martirosianaitė, Agnė Kavaliauskaitė ir Elita Citovičiūtė.

2016 m. paruošė siurprizų, nuo natūralaus, nepastebimo makiažo iki visomis vaivorykštės spalvomis puoštų akių. 

Natūralus makiažas – spindinti oda

Pavasario/vasaros makiaže visada siūloma daugiau lengvumo, šviežumo, romantiškumo nei rudens/žiemos įvaizdžiuose.

„Šį sezoną pirmenybė teikiama švytinčios odos makiažo technikai, kitaip vadinamai „strobing“. Populiaru į lengvą kreminę pudrą įmaišyti švytėjimą suteikiančių gelių, ja dengti skruostikaulius, nosies nugarėlę ar net visą veidą“, – teigia vizažo meistrė B.Pajedienė.

Prie tokios odos derinami lengvi, akių neapsunkinantys šešėliai ir blakstienų tušas, taip pat nekrentantys į akis, šiltų atspalvių lūpų dažai. Svarbiausia tendencija – maksimaliai nematomas makiažas. Šią kryptį galima pavadinti „grožis – natūralumas“.

Agnė Kavaliauskaitė / Victor Morozov nuotr.

Išraiškingos akys

Kita makiažo kryptis – tai išraiškingos, ryškios akys. Renkantis šešėlių atspalvius nėra jokių ribų. Madingos tiek ryškios, t. y. mėlynos, oranžinės, geltonos bei žalios spalvos, tiek ramesni atspalviai – rudi, karameliniai ar bronzos spalvos. Taip pat madinga pabrėžti akių apačią.

Anot vizažistės S.Pajedaitės, norint sukurti paprastą, bet paslaptingą įvaizdį, užtamsinama 2/3 apatinio voko tamsiai rudais, mėlynais šešėliais ir gerai išretušuojama. Tamsiu pieštuku ar vandeniui atspariu pravedimu paryškinama akies vandens linija palei blakstienų augimo liniją. Spindesys madingas ne tik odoje, bet ir akyse.  Akys žiba perlamutru, blizgučiais ir deimantinėmis dalelėmis. 

Agnė Kavaliauskaitė / Victor Morozov nuotr.

Dūminis makiažas

Tradiciškai padūmavusių akių makiažas nenulipa nuo mados pjedestalo. 2016 m. vienintelis skirtumas – siūloma pamiršti klasikinius kanonus ir pereiti nuo juodai-balto į spalvotą dūminį makiažą ir sudėtingesnes, neįprastas formas. Ypač tinkami bronzos, chaki, rudi atspalviai – toks makiažas atrodo stilingai ir natūraliai. Šiam sezonui taip pat siūlomi ir pilki, sidabriniai akių šešėliai, perlamutru spindinčios akys.

„Vakarėliams rinkitės spalvų siautulio paliestų padūmavusių akių makiažą. Tinka mėlynos, žydros, oranžinės spalvos dengtos dūminio makiažo technika“, – siūlo makiažo specialistė S.Pajedaitė. Kalbant apie dūminio makiažo formas, tam taip pat nėra apribojimų – madinga nuo ištemptų „katės“ akių iki grafinių formų, šešėlių retušavimas gali išeiti netgi už antakio ribų. 

Agnė Kavaliauskaitė / Victor Morozov nuotr.

Lūpos

Ne tik akims buvo nuspręsta skirti dominuojančią padėtį. Išraiškingos lūpos – tai dar viena mados tendencija, atspindinti madingą 2016 metų makiažą. Populiarumo viršūnėje ryškios spalvos: raudona, oranžinė, gili avietinė, purpurinė. Pasak vizažo meistrės B.Pajedienės, madingi netgi tamsūs lūpdažiai: rudi, vyšniniai, mėlyni, juodi, violetiniai.

Agnė Kavaliauskaitė / Victor Morozov nuotr.

Prie ryškių lūpų akys paliekamos antrame plane. Pakaks padengti vokus rožiniais ar persiko spalvos šešėliais ir paryškinti blakstienas tušu. Antakiai beveik neliesti, platūs, lengvai paryškinti pilkais ar šviesiai rudais šešėliais, plaukeliai suguldyti specialiu vaško ar antakių geliu.

Taigi, šiltasis sezonas siūlo rinktis ryškias, gaivias spalvas dažant akis ir lūpas, ir spindinčią, skaisčia veido odą. Svarbiausia, kad makiažas tiktų pagal jūsų veido bruožus ir derėtų prie bendro įvaizdžio. 

„Mis Lietuva“ dalyvės pristatė pavasario-vasaros makiažo tendencijas (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau