Makiažo meistrė Olesia Žuravliova pataria, kaip susikurti įspūdingą Helovino įvaizdį

Marilyn Mansono makiažas Helovinui/Olesios Žuravliovos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-31 17:46
Šiais metais, vizažistės Olesios Žuravliovos nuomone, Helovino vakarėlius aplankys ne vienas Džokerio kostiumu pasipuošęs vaikinas ar mergina. „Plaukus susipurkš žaliu laku, pasiims kelis grimo atspalvius ir pasipuoš plačia šypsena. Dažnas dabinsis žaizdomis ar tiesiog išsibalins veidą. Tačiau jeigu norite išsiskirti iš minios, tuomet rekomenduoju pasirinkti kitą personažą, atitinkantį Helovino tematiką“, – sako Olesia.

Olesia Žuravliova teigia, kad norint susikurti įspūdingą Marilyno Mansono įvazdį, teks šiek tiek paplušėti, ypač merginoms. Lengviausia, anot meistrės, jis pavyksta plikiems vaikinams.

„Pilnam įvaizdžiui sukurti, jums prireiktų 450 eurų. Tiek kainuoja perukas, lęšiai, drabužiai, makiažas. Tačiau turint šiek tiek daugiau laiko ir noro, rekomenduočiau aplankyti kelias parduotuves, kurios siūlo karnavalinius drabužius ir susirasti trumpų plaukų juodą peruką, kuriam išleisite iki 20 eurų“, – sako vizažistė.

Marilyn Mansono makiažas Helovinui/Olesios Žuravliovos nuotr.
Marilyn Mansono makiažas Helovinui/Olesios Žuravliovos nuotr.

„Puikiai tiks juodi marškiniai, reikės pilkos dryžuotos liemenės, petnešų ir, svarbiausia, melsvo kaklaraiščio. Nepamirškite, kad kaklaraiščio spalva turi atitikti jūsų pasirinkto melsvo šešėlio spalvą, kurią naudosite akių makiažui.“

Olesia sako, kad išraškingam įvaizdžiui sukurti prireiks balto ir juodo grimo, melsvo šešėlio, mėlyno arba violetinio gelio akims (anot vizažistės, puikiai tiks matiniai lūpų dažai). Taip pat reikės juodo lūpų pieštuko ir raudonų lūpų dažų. Dantims papuošti galite tiesiog naudoti foliją.

„Maskuokite antakius su ūkiniu muilu arba su pieštukinais klijais“, – pataria profesionalė.

„Skull“ makiažas Helovinui/Olesios Žuravliovos nuotr.
„Skull“ makiažas Helovinui/Olesios Žuravliovos nuotr.

Dar vienas Olesios siūlomas Helovino įvaizdis, kuris yra populiarus ir kiekvieną kartą vis kitaip interpretuojamas, tai – skull makiažas. Didžiausia šio įvaizdžio inveticija, pasak meistrės, kristalai, kurie tiesiog žibėtų tamsoje ir garantuotų, kad vakaro metu prikaustysite dėmesį.

„Skull“ makiažas Helovinui/Olesios Žuravliovos nuotr.
„Skull“ makiažas Helovinui/Olesios Žuravliovos nuotr.

„Šiuo atveju nuspręskime, ar norime investuoti apie 100 eur. Swarovski papuošalams. Kita, pigesnė alternatyva būtų blizgančios dulkės, nagų blizgučiai arba blizgučiai, skirti veidui, kurių kaina yra kur kas didesnė. Tad visas vietas, kur paprastai  aš naudoju Swarovski, rekomenduoju pasidabinti smulkiais ir stambiais blizgučiais. Spalvas galite derinti prie jūsų aprangos.

Taip pat galite pasinaudoti UV veido dažais, jeigu būsite įsitikinę, jog vakarėlyje bus UV šviesa. Tikrai atrodysite įspūdingai. Juodai išpieštas zonas padažykite su mėlyna spalva, o baltas dalis – baltu UV grimu. Tokiu būdu nereikės gaišti laiko blizgučiams ar leisti pinigų kristalams.“

Daugiau makiažo tendencijų ir patarimų rasite naujoje Olesios knygoje „Express makiažas. Tobulas įvaizdis per 15 min.“.

Naujausi straipsniai