Makiažo meistrė atskleidė Rūtos Mazurevičiūtės ir Simonos Burbaitės grožio kerų paslaptis

Radvilė Labutytė, Simona Burbaitė, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Justina Ieva Steponavičiūtė su vizažiste Ana Valyte / Liudos Taparauskienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Užtenka vieno brūkšnio teptuku ir kuriamas vaizdas gali visiškai pasikeisti“, – sako visažistė Ana Valytė, makiažo pamoką surengusi keturioms dažnai viešumoje matomoms gražuolėms – „Mis Lietuva“ titulo savininkei Rūtai Elžbietai Mazurevičiūtei, „Mis Aukštaitija“ juosta pernai pasipuošusiai Justinai Ievai Steponavičiūtei ir modeliams Simonai Burbaitei bei Radvilei Labutytei.

Pasak A.Valytės, jos tikslas buvo atskleisti merginoms ryškiausius jų privalumus ir patarti, ką akcentuoti, kuriant dieninį ar vakarinį makiažą.

Simona Burbaitė / Liudos Taparauskienės nuotr.

Simona Burbaitė, makiažo meistrės teigimu, turi itin išraiškingas, pastebimas akis. Todėl dūminis, ryškus makiažas jas ne tik akcentuoja, bet tuo pačiu sušvelnina veido bruožus.

Justinos Ievos Steponavičiūtės yra labai gražūs skruostikauliai. Pasak A.Valytės, tokią dėkingą veido struktūrą moterys turi retai. „Atliekant makiažą ją būtina paryškinti. Akcentai „dedami“ būtent čia“, – patikino pašnekovė.

Vasara įdegiu besidžiaugiančiai Rūtai Elžbietai Mazurevičiūtei dera rinktis ryškesnį lūpdažį ir akių šešėlius, o Radvilei Labutytei, turinčiai dailią odą, tinka veidą modeliuojantis makiažas.

Simona Burbaitė / Liudos Taparauskienės nuotr.

A.Valytės teigimu, žinoti savo stipriąsias vietas yra labai svarbu, nes privalumų išryškinimas sukuria ypatingą vaizdą, kurį tarsi ir galima pavadinti moteriškų kerų pasitelkimu.

„Stebėjau, kaip merginos dažosi pačios. Visos jos nemėgsta perkrautų, ryškių makiažų. Renkasi lengvesnius, natūralesnius atspalvius“, – patikino A.Valytė. Ji neabejoja, jog dažnai įvairiuose renginiuose, šou dalyvaujančios gražuolės žino ne vieną makiažo paslaptį bei ją yra pritaikiusios sau.

„Vis daugiau merginų išmoksta tinkamai pasidaryti dieninį makiažą žiūrėdamos vaizdo įrašus internete, vartydamos žurnalus ar knygas. Tačiau kai kurios vis dar daro klaidų – neteisingai pasirenka kreminės pudros atspalvį, skirtingai padailina veidą ir kaklą, modeliuoja ne ryškiausius veido bruožus“, – atkreipė dėmesį A.Valytė.

Vizažistės Anos Valytės makiažo pamoka žinomoms gražuolėms (17 nuotr.)
+11
Skaitykite daugiau