Makiažo klaidos, kurios vizualiai sendina

Makiažo klaidos / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-26 21:20
Nieko neturime prieš senėjimą – tai natūralus procesas, kurį reikia priimti ir kuriuo galima mėgautis. Tačiau kartais moterys dažydamosi padaro elementarių klaidų, kurios net jauną gali pasendinti dešimtmečiu. Kokios klaidos užgožia jaunatvišką dvasią ir vizualiai daro moteris vyresnes?

Nors iliustracijos su makiažo klaidomis gali atrodyti kiek šaržuotos, netrukus įsitikinsite, kad tokių klaidų neišvengia net žinomos moterys, kurias dažo grožio meistrai.

1. Pernelyg pridažytos apatinės blakstienos

Galbūt teko pastebėti, kad jauna ir žavi trisdešimtmetė ar keturiasdešimtmetė atrodo vyresnė ir pavargusi. Taip gali atrodyti, kai moteris, norėdama išryškinti akis, pernelyg intensyviai padažo apatines blakstienas. Po jomis krenta tamsus šešėlis, vienas kitas tušo gabaliukas nutrupa. Rezultatas – vizualiai pajuodę paakiai, pavargęs žvilgsnis.

Jei jums nebe dvidešimt penkeri, nedažykite ryškiai apatinių blakstienų. Galite jas padažyti vos vos arba nedažyti apskritai. Taip žvilgsnis atrodys atviresnis.

Tas pats pasakytina apie juodą akių pieštuką – visada reikėtų pasverti, ar jums tinka juo padažyta apatinė blakstienų augimo linija.

Can u state her make up mistakes? #makeupmistakes

A photo posted by Ghenas_makeup 70100056 (@ghenas_makeup) on

2. Blizgantys, tamsūs arba ryškūs akių šešėliai

Moterys, norėdamos paryškinti savo bruožus, kartais pasirenka netinkamas spalvas. Tarkime, ryškius, labai tamsius arba blizgančius akių šešėlius. Visi jie sendina. Jei ir taip jūsų paakiai patamsėję ar paburkę, tokie šešėliai tik atkreips į juos dėmesį. Blizgūs (perlamutriniai) akių šešėliai nubyra ant paakių ir atrodo labai negražiai, o labai tamsūs šešėliai vizualiai sumažina akis.

Geriau rinkitės šviesesnius matinius akių šešėlius arba akių pieštuką viršutiniam vokui paryškinti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Punch-up vs. seventies #makeupmistakes

A photo posted by Claudia Gleeson (@claudiagleeson) on

3. Juodi antakiai arba netinkama jų forma

Griežta antakių forma arba grynai juoda spalva nudažyti antakiai sendina, ypač jei moteris nėra juodaplaukė. Dažna klaida – pernelyg nutamsinti antakius arba juos ne padažyti, o kone nupiešti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Naudokite antakių šešėlius ir specialiu šepetėliu padažykite antakių plaukelius, bet ne odą po jais. Veidą gražiai įrėmina ir žvilgsniui gyvumo suteikia daili antakių arka. Geriausia – natūraliai atrodantys, vešlūs, šiek tiek paryškinti antakiai.

4. Per ryškūs skaistalai ant skruostikaulių iškilumų

Gausiai ir ryškiai skaistalais padažytos iškiliausios skruostikaulių vietos atrodo gana komiškai ir sendina. Skaistalais padažyti skruostai turi asocijuotis su jaunyste, o ne su disko stiliumi ar klounais. Jei norite natūralaus įspūdžio, nedažykite skruostų gausiai arba žėrinčiais skaistalais ir nedažykite pačių skruostų iškilumų – ta vieta su metais linkusi smukti žemyn ir jei jau tai vyksta, nebūtina to išryškinti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

5. Blogai parinkta pudros spalva

Dažniausios pudros pasirinkimo klaidos – netinkama spalva ir netinkamas paskirstymas. Dabar nemažai kalbama apie tai, kad mūsų veidas nėra vienspalvis. Jį pudruojant ir maskuojant tam tikras odos problemas, reikėtų pasitelkti į pagalbą kelias spalvas. Vis tik svarbiausia gebėti atitaikyti pagrindinę spalvą, kuria dengsite beveik visą veidą. Jei ji bus per šviesi ar per tamsi arba neatitiks jūsų odos tono (šiltas ar šaltas), atrodysite tarsi su kauke.

Papildomų metų ypač prideda per tamsi pudra, o dėl per šviesios atrodoma ligotai.

GOOD MORNING! #makeup #makeupmistakes #dontletthisbeyou #findyourshade #foundationmatching

A photo posted by Carla (@lady_carl) on

6. Nenaudojamas lūpų pieštukas

Su amžiumi aplink lūpas formuojasi mažytės raukšlelės. Jei dažote lūpas lūpdažiu ir neapvedate aiškaus kontūro lūpų pieštuku, lūpų dažai gali pasiskirstyti į raukšleles ir „išeiti“ iš lūpų ribų. Lūpų pieštukas ne tik suteikia aiškią formą lūpoms, bet ir užkerta kelią lūpų dažų ar blizgio „migravimui“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai