Makiažo idėjos artėjančioms šventėms: pritaikykite naujausias tendencijas savo įvaizdžiui

Šventinio makiažo pavyzdžiai
Autorius: Olesia Žuravliova
Publikuota: 2019-12-12 17:26
Artėja didžiausios metų šventės, per kurias galime pasipuošti, išsitraukti iš kosmetinės žėrinčius makiažo produktus ir eksperimentuoti. Šventiniu laikotarpiu reikėtų pagalvoti: galbūt neverta išlaidauti drabužiams ar blizgioms suknelėms, verčiau leisti sau pažaisti su makiažo produktais, spalvomis ir faktūromis, kad kaskart atėjus į šventę atskleistumėte vis kitą charakterio pusę.

Naujausias makiažo tendencijas apžvelgia makiažo meistrė, knygų autorė Olesia Žuravliova. Pasak vizažistės, prie bet kurio įvaizdžio puikiai tiks palaidinė ant petnešėlių ar puošnesnis megztukas: „Pirkite drabužius atsiželgdami į savo šventinį makiažą, plaukų aksesuarus ir, patikėkite manimi, jums tikrai neprireiks pačios brangiausios suknelės.“

Pirmasis įvaizdis

Pirmajam įvaizdžiui jums prireiks priklijuojamų blakstienų, juodo pieštuko, kreminės spalvos pieštuko, ryškaus lūpdažio (spalvą galite keisti atsižvelgiant į jūsų nuotaiką) bei žėrinčių dalelių su blizgučių baze.

Kaip pasidažyti:

Perbraukite judrujį voką su kremine pudra ir viską užfiksuokite biria pudra. Tuomet juodu pieštuku perbraukite palei blakstienų augimo liniją, o vidinę akių dalį pašviesinkite šviesiu pieštuku. Tuomet, jeigu turite po ranka šviesią, švytėjimo suteikiančią priemonę (angl. Highlighter) arba šviesų šešėlį, užfiksuokite juo vidinį akies kamputį. Galiausiai klijuokite ištisines blakstienas.

Lūpoms naudokite matinius lūpų dažus ir ant viršaus berkite žėručius. Prieš tai nepamirškite lūpas padengti žėručių baze, o tada, piršto pagalba, ant lūpų denkite identiškos spalvos blizgučius.

Olesios Žuravliovos šventiniai makiažo įvaizdžiai
Olesios Žuravliovos šventiniai makiažo įvaizdžiai

Antrasis įvaizdis

Antrasis įvaizdis šiek tiek subtilesnis, bet leidžia atrodyti gaiviai išryškinant akis. Šiame makiaže reikės šiek tiek daugiau akių šešėlių. Ivory, cappuccino, matine tamsiai ruda, juoda, aukso ir šampano spalvos dulkės bei blizgesys suteiks stiklinių lūpų efektą.

Kaip pasidažyti:

Pasidenkite judrųjį voką, kaip ir pirmajame makiaže, su kremine pudra. Tuomet atsirinkite šviesų kreminį šešėlį ir įveskite jį į vidinį akies kampą, švelniai viską išretušuokite.

Išoriniame kampe perbraukite su juodu pieštuku. Braukite iki akies rainelės ir išorėje stenkitės sukurti storesnę liniją. Taip sukursite tolygų perėjimą.

Juodu šešėliu užsfiksuokite liniją, tuomet įveskite tamsiai rudą matinę spalvą. Suformuokite su cappuccino spalva akies lanką arba pasinaudokite bronzantu/skaistalu, kurį turite po ranka.

Vidiniame akies kampe denkite satininius, baltai auksinius šešėlius ir ant centrinės judriojo voko dalies denkite aukso dulkes. Įpieškite į vandens liniją juodu pieštuku ir su tamsiai rudu šešėliu perbraukite apatinėje blakstienų augimo linijoje. Pradėkite nuo išorinio kampučio ir baikite ties akies rainelės pabaiga.

Olesios Žuravliovos šventiniai makiažo įvaizdžiai
Olesios Žuravliovos šventiniai makiažo įvaizdžiai

Trečiasis įvaizdis

Na, šito iš jūsų niekas nesitikės, net ir jūs pati. Šiame makiaže nieko daug nereikės, tik gerų pigmentuotų oranžinių šešėlių ir tinkamai parinkto šiltos tono nude atspalvio lūpų dažų.

Kaip pasidažyti:

Šis makiažas sukuriamas ypatingai greitai ir lengvai. Pasiruoškite judrųjį voką su kremine pudra. Perbraukite visą voką su baltu pieštuku, o tada fiksuokite tolygiai judrųjį voką oranžiniu šešėliu, pradėdami dengti tankiausiai palei blakstienų augimo liniją. Tuomet kilkite link akies lanko. Vidinio akies kampučio spalva švelniai pereina į odos atspalvį, kaip ir akies lanko spalva, kuri pradeda švelnėti. Sukurkite tolygų perėjimą.

Apatinę blakstienų augimo liniją taip pat paryškinkite su šešėliu. Jeigu turite kreminius, matinius, oranžinės spalvos šešėlius, viską pasieksite vienu prisilietimu.

Olesios Žuravliovos šventiniai makiažo įvaizdžiai
Olesios Žuravliovos šventiniai makiažo įvaizdžiai

Daugiau makiažo tendencijų ir patarimų rasite naujoje Olesios knygoje „Express makiažas. Tobulas įvaizdis per 15 min.“.

Naujausi straipsniai