Makiažo fiestoje vizažo meistrė Ana Kaminskienė modeliui ant nugaros nutapė šiaurės pašvaistę

Renginio akimirka / Gražinos Lomovskajos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-29 14:46
Jau nuo neatmenamų laikų garsūs mąstytojai grožį visuomet analizavo dviem aspektais – dvasiniu bei išoriniu. Ir nors iki šių dienų tebekyla diskusijos, kurį iš jų reikia puoselėti labiau, dėl vieno neabejotinai sutariama – abu elementai yra neatsiejami, tad jau trečiąjį kartą, didžiausias makiažo festivalis Baltijos šalyse „The Makeup Lovers“ Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ subūrė gausų makiažo gerbėjų bei profesionalų būrį.

Apsilankiusiųjų laukė karščiausios grožio srities tendencijos, makiažo įvaizdžiai, technikos bei unikali galimybė išbandyti ir įsigyti profesionalios kosmetikos produktų palankiomis kainomis. Maža to, dvi dienas vykusios fiestos lankytojai turėjo neeilinę progą mokytis net iš 16 profesionalų: makiažo bei šukuosenų seminarų metu grožio ekspertai iš JAV, Jungtinės Karalystės, Australijos, Baltarusijos, Rusijos bei garsiausių Lietuvos vizažo meistrų desantas dalijosi savo ilgamete patirtimi – tarp jų ir Olesia Žuravliova, Oksana Pikul-Jasaitienė, Milita Daikerytė, Birutė Pajedienė, Ana Kaminskienė, Liutauras Salasevičius, Deimantė Kazėnaitė bei profesionalaus vizažo mokyklos „ICON academy“ įkūrėja Daiva Vasiliauskienė.

„ICON academy“ stende grožio festivalio lankytojai turėjo ne tik puikią progą veidus papuošti profesionalių vizažisčių atliktais makiažais, bet ir pasikonsultuoti su jau aštuonerius metus veikiančios akademijos meistrėmis, kurios renginio metu stebino neeiliniais vizažo šedevrais. Ypatingam projektui ryžosi Ana Kaminskienė, kuri modeliu pasirinko televizijos laidų režisierę ir redaktorę bei stilistę Reditą Survilaitę ir jai ant nugaros nutūpdė įspūdingą piešinį.

Renginio akimirka / Gražinos Lomovskajos nuotr.
Renginio akimirka / Gražinos Lomovskajos nuotr.

Tobulai makiažo priemones, teptukus ir kempinėles valdanti Ana Kaminskienė, naudodama kosmetinę akvarelę ir žėrinčias detales vos per per pusantros valandos sukūrė tikrą šedevrą, kuriam pagyrų negailėjo ne tik grožio festivalio „The Makeup Lovers“ dalyviai, bet ir visko matę makiažo ekspertai: Anos sukurtam paveiklui abejingos neliko ir Oksana Pikul-Jasaitienė, Monika Šedžiuvienė bei Simona Pajedaitė.

„Save, kaip body art tapytoją, atradau gana netikėtai – ieškojau erdvės saviraiškai. Noriu visiems įrodyti, jog makiažas nėra tik precižiškai padengta veido oda, dailus akių šėšėlių žaismas ar tobulas akių pravedimas – esu atvira naujovėms bei netikėtiems sprendimams, o vizažas man toli gražu nėra tik darbas. Tai - galimybė išreikšti save, pasitelkiant kūrybą“, – mintimis dalijosi tituluota vizažistė A. Kaminskienė. Tarptautiniame makiažo konkurse „Nevskie Nerega“ Ana pelniusi net tris apdovanojimus – ji buvo pripažinta gerausia podiumo ir fantasy makiažo žanro kategorijoje bei įvertinta pagrindiniu „Grand prix“ titulu.

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama