Makiažas: ryškus dieną, subtilus – vakare?

Makiažas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-14 09:03
Daugelis net nesusimąsto, kaip ir kodėl susiformavo nerašyta taisyklė, jog dieną tinka natūralus makiažas, o vakare – ryškus. Šios taisyklės paisyti galima, tačiau, kaip ir visos, ji turi išimčių.

Ir nereikia manyti, kad natūralus įvaizdis reiškia, jog nereikia naudoti kosmetikos priemonių. Kartais atrodyti „be makiažo“ yra sudėtingiau ir tenka sunaudoti daugiau grožio produktų, nei susikurti fatališkos moters įvaizdį raudonai pasidažius lūpas ir juodu kontūru paryškinus akis.

Bene svarbiausia užduotis – sukurti sveikos, pailsėjusios odos įvaizdį. Todėl pagrindinis ir brangiausias pirkinys – kokybiška kreminė pudra, kuri būtų tokio pat atspalvio kaip ir jūsų oda. Tamsesnio (ar šviesesnio) už odą makiažo pagrindo rinktis neverta, nes tada veido oda skirsis nuo kaklo ir atrodysite nenatūraliai, tarsi su kauke.

Sveiko rausvumo skruostams suteikti galite naudodamos skaistalus.

Atsižvelgdamos į savo nuotaiką ar progą galite rinktis ir ryškių spalvų lūpų dažus ar šešėlius – jei tik makiažo pagrindas idealiai tinka. Jei atrasite savo pudrą, galėsite net ir vakare, prie dirbtinio apšvietimo, atrodyti įspūdingai.

Spindintis, šviesus veidas dažnai išsiskiria tarp daugybės ryškiai dažytų. Tačiau stenkitės, kad veidas neatrodytų tarsi „perkrautas“. Ypač šios taisyklės reiktų paisyti labai jaunoms blyškiaveidėms.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Na, o jei ką tik grįžote iš atostogų ir esate gražiai įdegusi? Net ir biure galite drąsiai dažytis ryškiau už koleges. Užtenka potėpio raudonu lūpdažiu – ir efektas garantuotas. Jei nemėgstate dažytis ar neturite tam laiko, pakaks nepriekaištingai sutvarkyti antakių liniją, juos paryškinti – ir tikrai neliksite nepastebėta.

Brandžioms moterims tinka ryškesnės spalvos nei jaunoms merginoms. Juk bėgant metams veido bruožai darosi charakteringesni, todėl net drąsūs potėpiai juos tik pabrėžia.

Svarbi detalė – natūralus makiažas vakare gražiau atrodys, jei naudosite priemones, kuriose yra švytėjimą suteikiančių dalelių. Ši taisyklė tinka ir norinčioms dažytis ryškiai – blizgesys, perlamutrinės spalvos geriau atrodo prietemoje. O dieną net ir ryškios spalvos neatrodys pretenzingai, jei rinksitės matines.

Siūlome įkvėpimo pasisemti iš mūsų galerijos, kurioje – garsiausių mados namų ir vizažistų vizijos, kaip dažytis, kad atrodytume įspūdingai ir tada, kai kuriame „tarsi be makiažo“ įvaizdį, ir tada, kai norime būti ryškesnės nei įprastai.

Galite išmėginti šiuos produktus:

Gamintojų nuotr.
Gamintojų nuotr.

„Oriflame“ „The ONE Lip Sensation“ matiniai lūpų dažai – puikiai pasidengia, lengvos tekstūros. Su lūpas kondicionuojančiais ingredientais.

„M.A.C“ „Snowbal“ koketiški kūno spalvos lūpų dažai su nuostabiu blizgesiu – puikus pasirinkimas šventėms.

„Max Factor“ „Colour Elixir Honey Lacquer“ – užtikrina nepriekaištingą lūpų išvaizdą: suteikia ryškią spalvą, spindesio ir švelnumo.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai