Maisto tinklaraštininkė Kristina Pišniukaitė-Šimkienė susilaukė pirmagimio

Maisto tinklaraščio „Ant medinės lentelės“ autorė Kristina Pišniukaitė-Šimkienė ir Vytautas Šimkus/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-21 19:55
Maisto tinklaraščio „Ant medinės lentelės“ autorė Kristina Pišniukaitė-Šimkienė ir jos sutuoktinis, projektų vadovas inžinerijos srityje Vytautas Šimkus, tapo tėvais.

Portalui Žmonės.lt pora sakė, kad sūnui davė Beno vardą.

Nors gimdymas truko ilgai, Kristina patikino, kad dabar visa šeima apimti euforijos – juk jiedu su Vytautu – nuostabaus berniuko tėvai.

„Visi esame sveiki ir laimingi“, – kalbėjo ji.

Primename, kad Kristina ir Vytautas žiedus sumainė praėjusių metų balandį. Kartu pora jau daugiau nei dešimtmetį. 

Anksčiau, kalbėdama su portalu Žmonės.lt, K. Pišniukaitė juokėsi, kad vestuves planavo gana ilgai – iš pradžių pora susituokti norėjo užsienyje, tačiau pradėję planuoti ceremoniją persigalvojo.

Maisto tinklaraščio „Ant medinės lentelės“ autorė Kristina Pišniukaitė-Šimkienė ir Vytautas Šimkus/Linos Jushkės nuotr.
Maisto tinklaraščio „Ant medinės lentelės“ autorė Kristina Pišniukaitė-Šimkienė ir Vytautas Šimkus/Linos Jushkės nuotr.

„Supratau, kad tėtis manęs neatves pas vyrą. Pasidarė skaudu – bėgant metams tapome sentimentalesni. Sutvirtėjo ryšys tiek su šeima, tiek su draugais. Nusprendėme, kad svarbią mums dieną norime būti su artimaisiais. Visi buvo šventai įsitikinę, kad mūsų vestuvių nebus, todėl per šias Kalėdas nusprendėme visiems padaryti staigmeną ir po eglute palikome pakvietimus į šventę“, – prieš vestuves sakė K. Pišniukaitė.

Per tuoktuvių ceremoniją Kristina pasirinko vyro pavardę ir tapo Šimkiene. Tinklaraštininkė prisipažino, kad nuo seno žinojo, jog nesituoks bažnyčioje.

„Religija neužima didelės vietos nei mano, nei vyro gyvenimuose. Ne itin mėgstame šitą kultūrą, dėl to nusprendėme įsipareigoti civiline santuoka. Planavome kur nors išvažiuoti, tačiau pasirodo, kad žmonės iš Santuokų rūmų tuokti važiuoja tik vasarą, todėl pasirinkome Rotušę – uždarą ir pakankamai prasmingą erdvę“ , – atskleidė ji.

Naujausi straipsniai