Maisto tinklaraštininkė Kristina Pišniukaitė laukiasi pirmagimio

Kristinos Pišniukaitės ir Vytauto Šimkaus vestuvės
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-01 18:35
Maisto tinklaraščio „Ant medinės lentelės“ autorė Kristina Pišniukaitė-Šimkienė ir jos sutuoktinis projektų vadovas inžinerijos srityje Vytautas Šimkus netrukus taps tėvais – Kristina laukiasi pirmagimio.

Džiugią naujieną, kaip jau tapo įprasta tinklaraštininkė pranešė savo socialinio tinklo paskyroje. Kristina atskleidė ir vaikelio lytį – pora laukiasi sūnaus.

„TRISE | Dvi juostelės ir staiga viskas pasikeičia. Šiandien 16 savaičių, kai gyvename, atrodo, visai kitokiame pasaulyje. Nelengva buvo šią naujieną pasilaikyti tik sau, o dar sunkiau – išgyventi pirmą trimestrą dirbant su maistu.
Norėčiau tiek daug visko papasakoti, bet šiandien užteks tiesiog pasidalinti savo laime. Gavome didelę dovaną ir likimas sūnų mums atsiuntė vos to panorėjus. Visgi norisi pasidalinti ne tik savo laime, bet ir dideliu palaikymu toms šeimoms, kurioms dėl šios dovanos tenka pereiti sunkiausius išbandymus
2020-ieji mums bus tikrų tikriausia nauja pradžia“, – džiaugėsi ji.

Kristina ir Vytautas žiedus sumainė šių metų balandį. Pora šiltus jausmus vienas kitam puoselėja daugiau nei dešimt metų.

Vytautas Kristinai pasipiršo prieš trejus metus. K. Pišniukaitė juokėsi, kad vestuves planavo gana ilgai – iš pradžių pora susituokti norėjo užsienyje, tačiau pradėję planuoti ceremoniją – persigalvojo.

„Supratau, kad tėtis manęs neatves pas vyrą. Pasidarė skaudu – bėgant metams tapome sentimentalesni. Sutvirtėjo ryšys tiek su šeima, tiek draugais. Nusprendėme, kad svarbią mums dieną norime būti su artimaisiais. Visi buvo šventai įsitikinę, kad mūsų vestuvių nebus, todėl per šias Kalėdas nusprendėme visiems padaryti staigmeną ir po eglute palikome pakvietimus į šventę“, – prieš vestuves Žmonės.lt pasakojo K. Pišniukaitė.

Per tuoktuvių ceremoniją Kristina pasirinko vyro pavardę ir tapo Šimkiene. Tinklaraštininkė prisipažino, kad nuo seno žinojo, jog nesituoks bažnyčioje. „Religija neužima didelės vietos nei mano, nei vyro gyvenimuose. Ne itin mėgstame šitą kultūrą, dėl to nusprendėme įsipareigoti civiline santuoka. Planavome kur nors išvažiuoti, tačiau pasirodo, kad žmonės iš Santuokų rūmų tuokti važiuoja tik vasarą, todėl pasirinkome Rotušę – uždarą ir pakankamai prasmingą erdvę“ , – atskleidė ji.

Dėl suknelės jaunoji galvos ilgai nesuko – Kristina pasipuošė minimalistine lietuvių prekės ženklo „Female“ suknele.„Minimalizmas mūsų poroje vyrauja visur – todėl ir suknelę pasirinkau minimalistinę. Jeigu staiga ateičiau su pūsta suknele, nuometu ir blizgučiais – niekas nesuprastų, kas įvyko“, – juokėsi Kristina.

Ypatingą dieną jauniesiems svarbiausia buvo šiltos, jaukios emocijos, „Norime pabūti su artimiausiais žmonėmis, visiškai nesureikšminant rūbų, puošmenų, dekoracijų. Orientuojamės į emociją, o ne į detales“, – sakė ji.

Paklausta apie šeimos pagausėjimo planus Kristina tuo metu nusišypsojo: – „Namus turime, automobilį turime, vestuves atšoksime, o toliau jau, kaip Dievas duos – šeimos pagausėjimas labai laukiamas įvykis mūsų gyvenime“.

Naujausi straipsniai