„Magnit“ narės Emilijos Katauskaitės pašėlusias pramogas Graikijoje apramino palei kojas trenkęs žaibas

Emilijos Katauskaitės atostogos Graikijoje / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-01 17:37
Grupės „Magnit“ atlikėja Emilija Katauskaitė vos prieš keletą dienų sugrįžo iš saulėtosios Graikijos. Atostogos merginai paliko tik pačius gražiausius prisiminimus – nors netrūko ir aštresnių situacijų, Emilija tikina susižavėjusi šia šalimi.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Graikija – tai šalis, kurią degiau noru pamatyti dar nuo mokyklos laikų, kai skaitydavau Homero epą apie Odisėją.  Juk tai šalis, kuri pasauliui dovanojo ne tik kultūrinį lobyną, bet ir daugelį sporto šakų bei pačias olimpines žaidynes. Todėl, kadangi esu maksimalistė, tai ir besirinkdama šalį atostogoms tikėjausi  ne vien tik saulės, jūros ar gražių vietovių, bet norėjau praturtinti savo vidinį pasaulį ir surasti įkvėpimo naujiems projektams, kurie laukia ateityje“,  – Žmonės.lt sakė E.Katauskaitė.

Emilija atostogoms pasirinko Kretos salą, į kurią išsiruošė su šeima ir draugų kompanija. „Dėl šios kelionės visi turėjome savų lūkesčių, bet Graikija mums davė daug daugiau nei tikėjomės ir dar su kaupu.  Tai puiki šalis poilsiui, tik ne žavinti puikiais vaizdais – kalnai, neįtikėtinai skaidri jūra, žydinti augmenija – žmonės čia lengvai bendraujantys ir gyvenantys be streso, besišypsantys ir  žiūrintys tau į akis“, – pasakojo pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Atlikėja pasakojo, kad jai susidarė toks įspūdis, jog net dirbdami savo darbus vietiniai mėgaujasi procesu. Pavyzdžiui, autobuso vairuotojas neskubėdamas nusipirko sau kavos, niekas niekur neskuba ir nebėga. „Prekeiviai rūko už prekystalių, vaišina klientus rakija ir patys ją ragauja, netgi vaistinėje vaistininkas ramiai užgesina cigaretę ir tik tada pasisveikina „sveikas, mano drauge“, – priduria.

E.Katauskaitė pasakojo, kad šia vietinių būsena „užsikrėtė“ ir visa kompanija, todėl atostogos kaipmat virto nerūpestingu ir smagiu laiku.

„Esant puikiam orui, spalvingai aplinkai ir apsuptam žmonių, kurių gyvenimas primena vienas dideles atostogas, stresas ir visi rūpesčiai, regis, išgaruoja. Todėl paragavus rakijos ar vietinio vyno gali mėgautis nuostabia graikų virtuve, įvairiomis jūros gėrybėmis ar tiesiog šviežiomis saulės prisotintomis daržovėmis bei ypatingu fetos sūriu. Kalbant apie maistą, keliavus esu ne mažai, tačiau graikų virtuvė man buvo viena skaniausių“, – patikina mergina.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kai trenkia žaibas...

E.Katauskaitė pasakojo, kad pasimėgavę poilsiu ir gardžiu maistu, kompanija užsimanė aktyvių pramogų. „Sostinėje žavėjomės architektūra, Malia miestelyje  – restoranais, kurie atitinka visus svajonių pasimatymo kriterijus, Chersoniso mieste šėlome naktiniuose kubuose, kur nepamatysi nė vieno nešokančio, net jei jis ir senjoras“, – šypteli Emilija.

Pramogas vainikavo pasivažinėjimas motoroleriais ir keturračiais – kompanija panoro užvažiuoti į aukštą kalną, todėl šis jų sumanymas baigėsi gana ekstremaliai.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Vieną kartą kalno vidury sugedo draugų motoroleris, o kitąkart, važiuojant keturračiais ir likus iki kalno viršūnės visai nedaug, kilo audra ir žaibas trenkė visai prie pat – to jausmo dar nepamiršau. Nusileidome nuo kalno šlapi ir gal kiek didesnėmis akimis nei atvykome i Graikiją“, – juokėsi pašnekovė.

Emilija neabejoja, kad šios atostogos – vienos nuostabiausių jos gyvenime, o Graikija – šalis, kurią verta rinktis tiek ištroškusiems poilsio, tiek ieškantiems aktyvių pramogų.

„Išvykstant iš šalies visi vieningai nutarėme, jog tai buvo vienos puikiausių atostogų, o Graikija – viena nuostabiausių šalių, kurios dalelę parsivežėme autentiškais suvenyrais, karameliniu įdegiu ant savo odos ir linksmomis fotografijomis“, – šypteli.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai