„Magnit“ narė Laura Navikaitė rodo gundančią figūrą: „Mėgstu moteriškas linijas pabrėžiančius bikinius“

Laura Navikaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rubrikos „Žvaigždės bikinis“ viešnia – grupės „Magnit“ atlikėja Laura Navikaitė. Su mylimuoju Ryčiu Žvaguliu Klaipėdos pajūriu besimėgaujanti Laura Žmonės.lt paatviravo apie bikinius ir pasidalijo vasariškomis nuotraukomis.

Laura Navikaitė ir Rytis Žvagulis / Asmeninio albumo nuotr.

„Išduosiu paslaptį – jeigu jau patinka vienas bikinis, stipriai prie jo prisirišu – jeigu įsimyliu, tai ir myliu tik vieną (šypsosi). O jeigu rimčiau, mėgstu klasiką tiek apsirengimo stiliuje, tiek rinkdamasi bikinį“,  – Žmonės.lt sakė L.Navikaitė.

Atlikėja pasakojo, kad jos spinta tikrai nėra perpildyta maudymosi kostiumėliais – jų turinti keletą.

„Pati sau bikinį esu pirkusi gal tik triskart, nes man juos mėgsta dovanoti. Šiemet gavau lauktuvių net du: vieną sesė parvežė dovanų iš Norvegijos, kitą – bičiulė iš Švedijos. Matyt, turi gerą akį, nes abu kaip nulieti man“, – šypsojosi Laura.

Laura Navikaitė su Ryčiu Žvaguliu pajūryje (7 nuotr.)
+1

Vis dėlto, kai šį drabužį perka pati, jam pinigų L.Navikaitė sako negailinti: „Jeigu jau perku, pinigėlių tikrai negailiu. Jei jau su bikiniu – tai gražiai, moteriškai, patogiai ir prabangiai!“ – įsitikinusi pašnekovė.

Tai kaip gi apibūdinti Lauros bikinį?

„Renkuosi patogius ir moteriškas linijas pabrėžiančius bikinius. Manau, jog jis turi atskleisti moters figūros privalumus, o ne juos paslėpti. Lauros bikinis – patogus, traukiantis akį ir pabrėžiantis moteriškas grožybes!“ – mirkteli.

Daugiau žinomų moterų su bikiniais – rubrikoje „Žvaigždės bikinis“.

Rubrikoje „Žvaigždės bikinis“ – karštos žinomų moterų nuotraukos su bikiniais (72 nuotr.)
+66
Skaitykite daugiau