„Magnit“ merginos į vakarėlius vaikšto susiderinusios stilių: „Kartais tai nutinka visai netyčia“

„Magnit“ merginos / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-22 20:41
Merginų grupė „Magnit“ su Kristina Ivanova, Emilija Katauskaite ir Laura Navikaite aplinkinių dėmesį renginiuose patraukia išsyk – kaskart atlikėjos nustebina išskirtine apranga: suderina bendrą įvaizdį, o individualumą kurią pasirinkdamos savitų detalių. „Vasarą norisi puoštis ryškiai, dėvėti kažką įdomaus. Kadangi esame merginų grupė, stengiamės išsiskirti“, – šypteli atlikėjos.
Redos Valantinaitės nuotr.
Redos Valantinaitės nuotr.

„Esame jaunos, todėl kiekviena turime savitą stilių, tačiau eidamos kur nors visa grupė stengiamės susiderinti. Mums labai patinka naujovės, mėgstame būti vienos iš pirmųjų, kurios pabando lietuvių dizainerių kūrybą“ – teigė Žmonės.lt kalbintos „Magnit“ merginos.

Neseniai dalyvavusios viename vasariškame renginyje merginos rinkosi lietuvės dizainerės kurtas glaustinukes ir džinsus, tačiau švarkelius rinkosi savo nuožiūra.

Redos Valantinaitės nuotr.
Redos Valantinaitės nuotr.

„Stengiamės, kad būtų bendras braižas, tačiau kiekviena turime savitų detalių, kurios skiriasi. Kiekviena išlaikome savo išskirtinumą“, – patikino E.Katauskaitė.

Merginos stilių dažniausiai vainikuoja ryškiai pasidažydamos lūpas. „Kartais panašiai apsirengiame ar pasidažome visai netyčia – tarkim, aš pasidažiau ciklameno spalvos lūpdažiu, prieš renginį pas mane užsuka Laura, pasidažiusi tokia pačia spalva, o paskui ir Emilija – irgi toks pat lūpdažis! Taigi, kartais tam tikros detalės mums tiesiog natūraliai sutampa – grupei jau daugiau kaip metai, todėl supanašėjome. Be to, mūsų visų trijų stiliaus pojūtis – panašus“, – teigė grupės lyderė K.Ivanova.

Redos Valantinaitės nuotr.
Redos Valantinaitės nuotr.

Atlikėjos teigė, kad ir toliau drąsiai eksperimentuos su grupės stiliumi, o gerbėjai jas dar tikrai pamatys pačiuose įvairiausiuose amplua.

„Mes vis dar ieškome savęs, esame jauna ir perspektyvi grupė – ateityje dar tikrai sužibėsime ryškiau, nors ir dabar nebijome atrodyti kitaip ir parodyti savo išskirtinumo. Svarbiausia, kad mes visos gerai jaučiamės“, – šypteli merginos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai