Magistro diplomą gavusi Kristina Ivanova švęs ne tik su draugais, bet ir su gerbėjais

Kristina Ivanova / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2012-06-22 15:14
„Esu be galo laiminga, nes išsipildė vienas iš mano užsibrėžtų tikslų – įgyti magistro laipsnį“, – džiūgaudama tikino dainininkė Kristina Ivanova (24), penktadienį Klaipėdos universiteto pagrindiniuose rūmuose atsiėmusi Sveikatos priežiūros vadybos magistro laipsnio diplomą.

Kaip visuomet linksmai čiauškanti mergina, portalą Žmonės.lt patikino, kad baigusi šias studijas jaučiasi ne tik labai laiminga, bet ir dėkinga savo dėstytojai, mokslo draugėms ir tėvams. Jie, anot Kristinos, ir buvo didžiausia paskata po bakalauro pakopos tęsti studijas toliau.

„Be galo dėkoju savo dėstytojai, doc. dr.  Birutei Strukčinskienei, kuri mane  paskatino toliau tęsti studijas. Žinoma, dėkoju savo tėvams, nes jie mane visą laiką palaikė ir kartu studijavusioms savo draugėms. Mes, pavyzdžiui, per sesijas ir atsiskaitymus, jei tik reikėjo, vienos pas kitas nakvodavome, padėdavome ir konsultuodavomės“, – apie pagaliau pasibaigusias studijas pasakojo Kristina.

Nors numušti kristinos ūpą ir pro kraštus besiliejantį optimizmą – itin sunku, mergina pripažino, jog studijos buvo ne iš lengvųjų. Maža to, tarsi tyčia prasidėjo koncertinis turas,  rūpestis nuosava grožio studija ir kitokia papildoma veikla.

„Paskutinėmis minutėmis buvo be galo sunku viską suderinti. Koncertai, magistro darbo pridavimas, grožio studijos atidarymas ir projekto „ŠarkA“ vasaros planai užgriuvo vienu metu, bet... iš savo patirties galiu pasakyti, jog kuo daugiau žmogus apsiima daryti ir jei jis teisingus gyvenimo tikslus išsikelia – visko galima pasiekti. Tereikia svajoti, tikėti ir, žinoma, įdėti darbo“, – mintis dėstė Kristina, net nesistengdama tramdyti apėmusios palaimos.

Šiandien vakare dar turime koncertą, o po jo tikrai visos atšvęsime – jau viską suplanavome.

O kokie gi būtų Kristinos diplomų teikimai be geriausių draugių, grupės narių: Gintarės Valaitytės (28) ir Ievos Stasiulevičiūtės (23) sveikinimų? Nors Ieva ir negalėjo juose dalyvauti, nes tuo pačiu metu Vilniuje laikė egzaminus, šalia Kristinos nerimstanti ir linksmai kleganti Gintarė už abi palinkėjo „pagalvoti ir apie doktorantūrą“.

„O aš iš karto atsakau – pagalvosiu, – juokėsi mergina. – Šiaip jeigu rinkčiausi studijuoti doktorantūrą, norėčiau ir toliau tęsti tos pačios srities nagrinėjimą. O jei sumanyčiau keisti sritį, tada, matyt, ir vėl tektų pradėti nuo bakalauro. Tikrai negalvoju studijuoti užsienyje ir visus skatinu nepalikti Lietuvos. Manau, kad mūsų šalyje visiems yra vietos ir čia tikrai galima gyventi. Tik reikia pasukti galvą.“

Kristina patikino, kad šitokią svarbią sau šventę tikrai žada pažymėti kartu su draugėmis ir tėvais. Tiesa, pirmiausia dar laukia projekto „ŠarkA“ koncertas.

„Dabar vykstame su merginomis šventiškai papietauti. Šiandien vakare dar turime koncertą, o po jo tikrai visos atšvęsime – jau viską suplanavome. Vėliau prisijungs ir tėveliai. Tikrai norisi paminėti šią progą ir, kita vertus, kada švęsti, jei ne dabar“, – linksma gaida pokalbį baigė magistro diplomą gavusi K.Ivanova.

Diplomų lietus

Ketvirtadienį Vytauto Didžiojo universitete (VDU) istorijos bakalauro diplomą atsimė grupės „69 danguje“ narė Goda Alijeva. Trečiadienį Vilniaus universiteto (VU) tarptautinio verslo programos bakalauro diplomą atsiėmė grupių „Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ narė Oksana Pikul. O pirmadienį, net ir kamuojama aukštos temperatūros, diplomų teikimo ceremonijos nepraleido LNK orų mergaitė Karolina Liukaitytė.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai