Magiška penktadienio data 2015 05 15 vilioja jaunavedžius: astrologės Vaivos Budraitytės prognozė

Vaiva Budraitytė / G.Skaraitienės, I.Gelūno ir Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-15 07:09
Magiškos skaičių kombinacijos, neeilinės datos, ypatingos progos visuomet viliojo jaunavedžius. Jau daugiau nei dešimtmetį itin populiarus laikas vestuvėms – sutampantys metų, mėnesio ir dienos skaičiai. Ne išimtis ir šis penktadienis – 2015 05 15.

2015 metų gegužės 15 dieną norą tuoktis Vilniuje pareiškė dvigubai daugiau porų nei įprastai gegužės viduryje.

Pasak Vilniaus Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos Ilonos Jurgutienės, sostinėje šią dieną tuokiasi 44 poros.

„Žmonėms patinka simbolinės datos. Tokiomis dienomis visuomet vestuvių yra žymiai daugiau“, – Žmonės.lt sakė ji.

123RF nuotr.
123RF nuotr.

Kalbėdamasi su jaunaisiais I.Jurgutienė sakė teiravusis, kodėl jie pasirinko šią datą. Atsakymų buvo įvairių: tai ne tik gražu ir originalu, tokią dieną bus lengviau atsiminti, vyrui lengviau prisiminti, kada žmonai įteikti dovaną metinių proga.

„Įprastai gegužės mėnesio savaitgaliais tuokiasi apie 20 porų. Tuo tarpu vasarą net paprastomis savaitės dienomis kartais būna po 60–70 porų. Todėl su vasaros sezonu sutapusios gražios skaičių kombinacijos sulaukė didelio susidomėjimo, tikrą antplūdį jutome 2007 07 07 ir 2008 08 08 – tomis dienomis tuokėsi po maždaug 80 porų“, – Žmonės.lt prisiminė I.Jurgutienė.

Ar 2015 05 15 tikrai magiška data?

Ką tądien žada žvaigždės, Žmonės.lt pasiteiravo astrologės Vaivos Budraitytės.

123RF nuotr.
123RF nuotr.

Jos teigimu, ši diena sėkminga dėl skaičiaus 15 kombinacijos. Sudėjus 1 ir 5 gauname 6, tai – meilės planetos Veneros skaičius. Pasirinkę 2015 metų 15 dieną aplink savo santykius sukuria du 6-ukus ir padvigubina Veneros energiją taip pritraukdami ne tik meilę, bet ir pinigus. Pasak astrologės, tokią dieną susituokusias poras jungia labai stiprus dvasinis ir seksualinis ryšys, partneriai vienas kitą traukia tarsi magnetas.

Astrologė atkreipia dėmesį, kad geriausias laikas vedyboms pasirinkusiems gegužės 15-ąją yra iki pietų ir po 16 val., prasčiausias – apie 14 val. 30 min. Tuo metu sukurtoms šeimoms yra didesnė rizika išsiskirti, santuoka prognozuojama trumpalaikė.

Penktadienis – viena geriausių savaitės dienų vedyboms. Priešingai, nei ketvirtadienis ar šeštadienis, kurį astrologė įvardija kaip prasčiausią dieną vestuvėms.

„Gegužės 15-oji apskritai nėra labai harmoninga. Tačiau net dviejų 15-ukų kombinacijos ir tai, kad ši diena – penktadienis duoda viltį, kad žmonės vestuvėms tą dieną pasirinko ne šiaip sau ir ji taps laiminga“, – sakė V.Budraitytė.

Penktadienis – viena geriausių savaitės dienų vedyboms. Priešingai, nei ketvirtadienis ir ypač šeštadienis, kurį astrologė įvardija kaip prasčiausią dieną vestuvėms. Pasak jos, daugelis daro klaidą nusprendę sukurti šeimą šeštadienį, nes tądien susituokusios poros dažniau nei kitos išsiskiria.

„Penktadienis – Veneros diena. Venera suteikia labai stiprų meilės pojūtį. Tą dieną besituokiantys yra truputį labiau, instinktyviai mylintys, išmintingiau besirenkantys partnerius, labiau klauso širdies, o ne proto balso“, – sakė V.Budraitytė.

TAIP PAT SKAITYKITE: 2012 12 12 ištekėjo Džordana Butkutė

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai