Magė Diana Dirmė su vyru paminėjo santuokos metines: „Seniai nusiėmėme rožinius akinius“

Diana Gaičiūnaitė-Dirmė ir Virgilijus Dirma / Gretos Skaraiteinės ir asmeninio albumo nuotr.
Justė Juškevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
AA

„Kiekviena moteris turi magiškų galių, kuriomis naudojasi gyvenime, taip ir aš neišvengiu burtų“, – juokiasi „DiArchy“ magė Diana Gaičiūnaitė-Dirmė (44), paklausta apie ilgalaikių santykių paslaptis. Rugpjūčio 16-ąją artistė kartu su sutuoktiniu asociacijos „Infobalt“ Europos Sąjungos ir tarptautinių santykių vadovu Virgilijumi Dirma (45) paminėjo 14-ąsias vestuvių metines.

Kaip portalui Žmonės.lt pasakojo Diana, taip vadinamas Agato vestuves jiedu sutiko ramiai, savo jaukiuose namuose Druskininkuose.

„Tas metinių skaičius atrodo gražus, tačiau mes jo nesureikšminame. Jokių griausmingų švenčių neorganizavome, tik gyvename ir džiaugiamės šia diena“, – portalui Žmonės.lt šypsodamasi kalba D.Gaičiūnaitė-Dirmė.

Nors švęsti vestuvių metinių Diana ir Virgilijus neplanavo, visgi nostalgiškų žvilgsnių į praeitį, rodos, netrūko – Diana juokiasi, kad per bendro jųdviejų gyvenimo metus tikrai buvo visko. 

„Galiu sakyti, kad kartu praėjome visus kino žanrus – nuo komedijos, kriminalo, detektyvo, romantikos iki dramos ir fantastikos“, – šypsosi D.Gaičiūnaitė-Dirmė.

Diana Gaičiūnaitė-Dirmė ir Virgilijus Dirma / Gretos Skaraiteinės nuotr.

Romantiniai laiškai pasikeitė, bet meilės – tik daugiau

Diana ir Virgilijus susipažino prieš 25-erius metus. Kol Virgilijus studijavo Lietuvoje, 19-metė Diana aktyviai keliavo po pasaulį su magijos teatro pasirodymais, tad bendrų planų mylimieji tuomet nekūrė. 

„Mes ir dabar nieko neplanuojame, ir tuomet neplanavome, viskas gavosi natūraliai. Tiesiog kartu norėjosi praleisti vis daugiau laiko, o vėliau atsirado ir mintys kartu įsigyti šunį, vėliau pastatyti namą, susituokti ir jau kurti šeimą. Viskas ėjosi natūraliai“, – pasakoja ji.

Atstumo išbandymus jau pačioje santykių pradžioje patyrę įsimylėjėliai vienas kitam rašė meilės laiškus. „O kaip kitaip bendrauti, kai išvykdavau į gastroles, juk nebuvo interneto, o ir telefonai daug brangiau kainavo. Iki šiol turiu išsisaugojusi laiškus specialioje dėžutėje. Kartais, kai tvarkausi namus, juos paskaitau. Tikrai širdį glosto“, – nusijuokia pašnekovė.

Paklausta, ar ir dabar vienas kitam rašo meilės laiškus, Diana nusikvatoja – juos pakeitė kur kas buitiškesni susirašinėjimai. 

„Dabar jau tik parašome, kad reikia nepamiršti pašerti šunis ar kažką nupirkti. Tačiau tų raštelių pabaigoje vis vien nepamirštame parašyti, kad mylime vienas kitą. Tos romantikos šiek tiek likę, bet meilės laiškų jau vienas kitam nerašome. Gal tiesiog atėjo laikas, kai jau be žodžių viskas suprantama ir jaučiama, kaip yra“, – atvirauja D.Gaičiūnaitė-Dirmė. 

Diana Gaičiūnaitė-Dirmė ir Virgilijus Dirma / G.Skaraitienės nuotr.

Išbandymai patikrino santykių tvirtumą

Per 25-erius metus Dianos ir Virgilijaus kelyje pasitaikė sudėtingų išbandymų. „DiArchy“ magė anksčiau buvo kalbėjusi apie svajonę su vyru susilaukti atžalų ir neslėpė, kad šis troškimas virto skauduliu, išbandžiusiu jųdviejų santykių stiprybę.

„Kartu turėjome perlipti sieną, vienas kitą palaikyti, žingsniuoti drauge, mokytis susitaikyti… Tai buvo tikrai sudėtingas išbandymas, vertęs mus mąstyti, ar tęsti bendrus planus, ar eiti skirtingais keliais. Ir tai normalu – jei būtų didžiausias tikslas susilaukti atžalų, tai ir būtume išsiskirstę. Tačiau mums gera kartu“, – atvirauja Diana.

Šiandien D.Gaičiūnaitė-Dirmė neslepia, kad su vyru pasvarsto ir apie įsivaikinimą. Tiesa, sprendimo priimti neskuba. 

„Su vyru praėjome globėjų kursus ir puikiai žinome, koks rimtas ir atsakingas šis žingsnis, tad šiuo metu bandome susivokti, įvertinti savo galimybes sąmoningai. Visokių minčių yra – galbūt neįsivaikinsime vieno vaikučio, o bandysime padėti didelei grupei vaikų, kurie auga be tėvų. Mes dar svarstome ir laukiame, kokius ženklus atsiųs pats gyvenimas“, – pasakoja pašnekovė.

Diana Gaičiūnaitė-Dirmė ir Virgilijus Dirma / Gretos Skaraiteinės nuotr.

Kartu narplioja tvirtų santykių paslaptis

25-erius draugystės ir 14 santuokos metus skaičiuojantys Diana ir Virgilijus, atrodo, turėtų būti išnarplioję ne vieną tvirtų santykių paslaptį. Pašnekovė neslepia, kad pastaruosius metus jų namuose vis dažniau analizuojamos neblėstančios meilės formulės.

Abu jau supratome, kad santykiuose visuomet turi būti gera, juose neturi būti isterijų, ašarų, ryškių emocinių svyravimų, indų daužymo ar išvykimo pas mamą. Gal kažkam patinka tokios aistros, bet mes norime ramybės, stabilumo. Tokius santykius kūrėme ir kuriame kiekvieną dieną“, – pasakoja pašnekovė.

Diana įsitikinusi – svarbiausia priimti mylimąjį tokį, koks jis yra.  Kai kurie asmens įpročiai gali erzinti, gali nepatikti, bet giluminiame lygmenyje žmogus turi būti priimtinas iš esmės – su visomis bėdomis, su tarakonais. Kai supranti, kad tas žmogus yra tavo pasirinkimas, nebūna tokių dramatiškų situacijų“, – sukauptomis įžvalgomis dalijasi D.Gaičiūnaitė-Dirmė. 

Diana Gaičiūnaitė-Dirmė ir Virgilijus Dirma / Asmeninio albumo nuotr.

Darniais santykiais su sutuoktiniu besimėgaujanti D.Gaičiūnaitė-Dirmė iš pasakų ir gyvenimo vis vien mielai išbrauktų frazę „Jie gyveno ilgai ir laimingai“ . Pasak Dianos, gyvenimas per daug nenuspėjamas žarstytis tokiomis klišėmis. 

„Pradėjome priimti gyvenimo principą, kad kitas žmogus mums nepriklauso ir turi teisę į geresnį gyvenimą. Todėl nebijau, kad mano vyras vieną dieną gali išeiti, jei tik užsimanys kitokio gyvenimo. Tai nebūtų katastrofa, jau seniai nesiėmėme rožinius akinius, nesivaikome frazių: „Jie gyveno ilgai ir laimingai“ ar „Kol mirtis juos išskirs“. Tiesiog gyvename šia diena ir mėgaujamės vienas kitu“, – atvirauja pašnekovė.

„Juk nė vienas žmogus nėra apdraustas nuo skyrybų. Gal kažkam atrodo, kad jei žmonės kartu ilgai gyvena, tai jie neturi problemų, tačiau kiekviena šeima susiduria su savais iššūkiais, kuriuos kartais pavyksta perlipti, o kartais galbūt ir ne. Dabar mums abiems svarbu ir karjera, ir projektai, ir šeimos vertybė, todėl plaukiame ir toliau kartu ta pačia valtimi prie nieko neprisišvartuodami. Taip jau 25-erius metus, o kaip bus – laikas parodys“, – šypteli D.Gaičiūnaitė-Dirmė.

Fotogalerija:

Diana Gaičiūnaitė-Dirmė ir Virgilijus Dirma (28 nuotr.)
+22
Skaitykite daugiau