Mados tinklaraštininkė siūlo: deriniai su odiniais drabužiais

Derinukas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Odiniai drabužiai – gana pretenzingas pasirinkimas. Kaip atrodyti elegantiškai ir seksualiai, bet ne vulgariai? Matuojamės ir džiaugiamės stiliaus atradimais!

Pradėkime nuo sijono. Trumpesnis sijonas tinka ne visoms moterims, o dar – odinis. Jis jau savaime yra ryški įvaizdžio detalė, vadinasi, visi aksesuarai ir viršutinė įvaizdžio dalis neturėtų būti labai rėkiantys. Kaip, beje, ir avalynė, rankinė, makiažas. Žvilgtelėkite, ką mums siūlo mados tinklaraščio „Fashion Addicted“ įkūrėja Vaida Rupšytė. 

Jeigu nesate baikerio draugė, geriau nesirinkite odinio švarko prie tokio sijono ar labai atvirų, išryškinančių iškirptę ir kitus privalumus marškinėlių, palaidinių. Dailiausiai atrodys ilgesni megztukai, švarkeliai, natūralaus šilko palaidinės, gal net visiškai paprasti trikotažiniai marškinėliai, kurie kiek „prigesins“ odos karalienės įvaizdį.

Derinukas / Asmeninio archyvo nuotr.

Svarbiausia, kad viršutinis apdaras būtų kokybiškas. Venkite blizgančių, sintetinių audinių, kurie suvulgarins jūsų pasirinktą aprangą. Beje, odinis sijonas nebūtinai turi būti juodas. Variantų, kaip derinti, tikrai atrasite pasitelkusios savo fantaziją. 

Derinukas / Asmeninio archyvo nuotr.

Odinės kelnės sukelia nė kiek ne mažesnį galvos skausmą. Tačiau artėjantis ruduo, priversiantis mus įsisupti į šiltus megztinius, gali net labai pagelbėti įvairesnio stiliaus paieškose. Taigi, drąsiai tarkite „taip“ tiems storiems ilgiems megztiniams ir aukštakulniams, šviesiems švarkeliams, romantiškoms, gėlėtoms, lengvo audinio palaidinėms, neutralios spalvos marškinėliams.

Derinukas / Asmeninio archyvo nuotr.

Sportinio stiliaus palaidinė, džinsinis švarkelis, mokasinai bei odinės kelnės – visai vertas išbandymo derinys! Trumpai tariant, leiskite sau atsipalaiduoti ir paieškoti geriausio varianto. Atminkite vieną dalyką – odinės kelnės yra įvaizdžio dalis, tad visos detalės tegu jų neužgožia. Ir svarbiausia – kokybė. 

Derinukas / Asmeninio archyvo nuotr.
Skaitykite daugiau