Mados tinklaraštininkė Karolina pasidalijo jautriu sužadėtuvių vaizdo įrašu – mylimasis priklaupė paplūdimyje

Mados tinklaraštininkės Karolinos sužadėtuvių akimirkos / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-26 16:57
Karolina daugeliui pažįstama iš socialinių tinklų. Čia mergina dalijasi kelionių nuotraukomis bei mados įžvalgomis. Dažnai keliaujanti Karolina, vasario pradžioje, prieš pat savo gimimo dieną ir vėl leidosi į kelionę. Tiesa, šį kartą ne viena, o su mylimuoju Gintu. Visiškai netikėtai ši kelionė į Italiją tapo viena gražiausių Karolinos gyvenimo akimirkų.

„Kelionė man buvo gimtadienio staigmena. Apie ją sužinojau tik skrydžio dieną, tad teko greitai krautis lagaminus ir skristi į Neapolį, – su šypsena kelionės įspūdžiais dalijosi Karolina. – Apsistojome Sorento mieste, kuriame, maniau, praleisime visą savaitgalį. Tačiau jame praleidę vos dieną, vykome susipažinti su pietų Italija.“

Toliau viskas vyko, kaip kino filmuose. Jau seniai mergina norėjo apsilankyti kone romantiškiausią Italijos miestelį – Positano, tad Gintas nepraleido progos nustebinti mylimąją būtent čia.

„Aukšti, dangų remiantys kalnai, įvairiaspalviai nameliai, besiglaudžiantys ant kalno šlaitų ir mėlyna beribė jūra. Viskas atrodė tarsi paveiksliukas, – prisimena Karolina. – Pasigrožėję vaizdais nusprendėme saulę palydėti paplūdimyje, kuriame manęs laukė dar viena staigmena – Gintas priklaupė ant vieno kelio ir paklausė lemtingo klausimo.“

Daugiau nei dvejus metus su vaikinu draugaujanti Karolina tikina, kad to visiškai nesitikėjo. Visgi, mergina atvira – su džiaugsmo ašaromis akyse prisimena šį mylimojo poelgį. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai