Mados tendencijų gidas: užleiskite kelią pavasariui!

Mados tendencijos / Panorama
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-12 08:39
Žurnalo „Žmonės“ stilistų komanda, bendradarbiaudama su prekybos ir laisvalaikio centru „Panorama“, išskyrė naujausias pavasario tendencijas, kurias privalu įsileisti į savo spintą. „Panoramoje“ yra daugiau nei 70 mados ir laisvalaikio prekių parduotuvių, todėl šiltajam sezonui stilingus daiktus iš pavasario mados kolekcijos pavyks lengvai išsirinkti kiekvienai fašionistai pagal skonį!

TOP PAVASARIO SPALVOS

Dominuoja švelnūs pasteliniai atspalviai: nuo alyvų violetinės, šviesiai gelsvos iki gaivios mėtų spalvos. Pasitikite pavasarį drąsiai, dėvėdamos nuo galvos iki kojų vienspalvius drabužius, pavyzdžiui, romantišką rausvą kostiumėlį. Nebijokite pastelių maišyti ir tarpusavyje.

Panorama
Panorama

TOP PAVASARIO AKSESUARAI

Stilingą derinį visada užbaigia puikiai parinkti aksesuarai. Šį sezoną rinkitės kutais puoštus apskritus auskarus, rankas tegul atlaisvina sportinio tipo rankinė per juosmenį, o elegantišką komplektą papuošia margaspalvė skarelė.

Panorama
Panorama
Panorama
Panorama

TOP PAVASARIO AVALYNĖ

Sportiniai bateliai, lengvi vyriško tipo laiveliai ir šmaikščios įsispiriamos šlepetės. Be šios avalynės pilnos ir stilingos pavasario spintos įsivaizduoti neįmanoma! O specialioms progoms fašionistos tegu renkasi metalizuotas aukštakulnes basutes – atrodysite lyg nužengusios nuo podiumo!

Panorama
Panorama

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose

Naujausi straipsniai