Mados tendencijas diktuojanti Karolina Meschino savo kūną papuošė nauju ornamentu: „To dar niekam nesakiau“

Renginio akimirka / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-12 21:10
„AŠ Ikona“ gimtadienis šiais metais sukvietė ryškius, linksmai nusiteikusius ir madingus svečius. Jau tris metus iš eilės vykstanti šventė buvo iškilminga ir ugninga. Viena iš šventės kaltininkių – Agnė Jagelavičiūtė, neseniai sugrįžusi iš įsimintinos kelionės po mados namų „Chanel“ pasaulį, energingai sutiko visus vakaro svečius. Naująja jos sąjungininke tapo įtakinga ir kiekvienais metais vis daugiau gerbėjų turinti Karolina Meschino.

K. Meschino į „VMG“ organizuojamą renginį atvyko vilkėdama specialiai pagal užsakymą siūta suknele.

„Ji buvo sukurta salono „Tiulio fėja“ pagal mano pageidavimą. Norėjosi kažko vasariško, seksualaus ir jaunatviško. Juk būtent toks šios šventės aprangos kodas. Man dar tiek nedaug metų, o aš skaičiuoju jau penktą žurnalo viršelį. Neįtikėtina“, – džiaugėsi mergina.

Įspūdinga fotosesija, kurioje įsiamžino Karolina – vyko Niujorke.

„Savo kūną Amerikoje papuošiau nauju piešiniu. To dar niekam nesakiau. Ant mano peties atsirado banga. Tą tatuiruotę pasidariau Niujorke. Taip jau nutiko, kad paskutinysis žurnalo viršelis, kuriam pozavau – taip pat siejasi vandenynu ir bangomis, o ir fotosesiją darėme JAV.“

Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.

Šį kartą jaunosios kartos įkvėpėjai K. Meschino teko bendradarbiauti su A. Jagelavičiūte. Susitiko dvi socialinių tinklų žvaigždės, kurios dėl bendro projekto nukeliavo gerokai už Lietuvos ribų, teko net perplaukti Atlanto vandenyną.

Karolina pasakojo esanti labai patenkinta naujuoju savo ir visos kartu dirbusios komandos darbu. „Kiekvienas mano viršelis mane skatina tobulėti, malonu turėti jį ne vieną.“

Žmones raginanti savo gyvenimo nepražiopsoti Agnė Jagelavičiūtė, žurnalo vyr. redaktorė, pasakoja, kad šį numerį įkvėpė gyvenimas instagrame ir pop art meno kryptis. Todėl naująja ikona tapo Karolina Meschino – modelis ir instagramo žvaigždė. Viršelio herojės fotosesijai kūrybinė komanda vyko į Niujorką – vieną iš keturių pasaulio mados sostinių.

„Aš žiūriu į pasaulyje garsius žmones, žiūriu jų fotografijas instagrame, pintereste, aš žaviuosi ir imu iš jų tai, kas geriausia... Būkite laimingi, žaiskite šį skanų žaidimą, bet nepamirškite, kad dar reikės gelbėti gyvybes. Reikės pilotuoti lėktuvus, galų gale, reikės modeliuoti tuos batelius ir kurti tą kosmetiką, į kurios fotografijas jūs taip norėsite žiūrėti instagrame“, – teigė šimtus tūkstančių sekėjų socialiniuose tinkluose turinti A. Jagelavičiūtė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai