Mados renginyje Violeta Malevska visus nustebino pritrenkiančiu įvaizdžiu

Renginio akimirka / Vytauto Pilkausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-31 08:18
Sostinės restorane „PJazz“ vykusio mados ir grožio renginio nepraleido plaukų stilistas Karolis Murauskas, balerina Kristina Tarasevičiūtė, Vairuojančių moterų asociacijos prezidentė Asta Jonušienė, stilistė Violeta Malevska su dukrele Paule, išskirtinių megztų suknelių kūrėja Milda Bordeaux su draugu, verslo konsultantu Sam Bhaskar ir kt.

Vakaro metu buvo pristatyta ukrainiečių mados namų „Rito“ trikotažo kolekcija. Kolekciją demonstravo dainininkė ir aktorė Agnė Sabulytė, tarnautoja, tituluota gražuolė bei realybės šou dalyvė Laura Kuliešaitė, šokėja Gintarė Kudarauskaitė bei veiklios moterys: Dalia Jurgelėnaitė, Aurelija Urbonavičiūtė, Eglė Mačiulytė, Loreta Lukšaitė. Modeliams makiažą ir šukuosenas kūrė „Makeup secrets“ akademijos meistrų komanda.

Pagrindiniu kolekcijos modeliu tapo būtent menininkė A. Sabulytė, renginį atidariusi su daina „Moon river“ iš filmo „Pusryčiai pas Tifanį“. A. Sabulytė pastaruoju metu yra itin susidomėjusi mados pasauliu. Su fotografe Rūta Andre pradėjo įgyvendinti išskirtinį projektą: įvairiose pasaulio šalyse garsinti lietuvių drabužių dizainą ir muziką, organizuoti meninio pobūdžio fotosesijas.

Prie mados kolekcijos buvo priderintos rankų darbo „Made by Aušra“ rankinės bei unikalūs „AJ Gallery“ papuošalai. Kaip vakaro metu pastebėjo stilistė Eglė Nagė, artėjantį sezoną megztiems, kaip ir siūtiems, drabužiams bus būdingi raukiniai, draperijos bei moteriškai patrauklūs siluetai. Jaunatviškumo, lengvumo ir grakštumo įspūdį sustiprins dominuojantys pasteliniai, itališkus valgomuosius ledus primenantys „saldūs“ atspalviai: rožinės, alyvų, žydros, persikų, vanilės, citrinų. „Beje, 2018 metų spalva – violetinė, ne ką mažiau madingos: geltona, pomidorų raudona, mėlyna, militaristinė žalia, šokolado ruda“, – sakė E. Nagė.

Žinoma stilistė V.Malevska kartu su dukrele Paule buvo pirmosios, kurios išbandė ispanų dermatologinės kosmetikos, skirtos visai šeimai, naujienas. „Iš karto pastebėjau, kad šios kosmetikos produktus labai paprasta ir patogu naudoti, o tai, manau, itin aktualu šiuolaikinei veikliai moteriai“, – sakė V. Malevska, šiuo metu kurianti kostiumus Lietuvoje amerikiečių kompanijos kuriamai dokumentinei juostai apie Antrąjį pasaulinį karą.

Klausydamiesi gitaristo Olego Sochino atliekamų melodijų, vakaro svečiai turėjo galimybę susipažinti su unikaliais molekuliniais aromatais, prisitaikančiais prie kiekvieno žmogaus odos. Šio prekinio ženklo įkūrėjas Zarko Pavlov save vadina vieninteliu šiuo metu kuriančiu Danijos parfumeriu. Jis kuria aromatus, atskleidžiančius Skandinavijos klimato, kraštovaizdžio ir šiaurietiško stiliaus ypatybes.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai