Mados policija: prasčiausi apdarai ant Amerikos muzikos apdovanojimų raudonojo kilimo

Heidi Klum, Olivia Munn ir Bella Thorne / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-21 15:40
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Los Andžele buvo išdalinti Amerikos muzikos apdovanojimai. Į iškilmingą ceremoniją susirinko gausus būrys pramogų pasaulio grietinėlės, tačiau ant raudonojo kilimo netrūko „mados nusikaltimų“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Amerikos muzikos apdovanojimai: metų atlikėja tapo Ariana Grande, o vedėja parodijavo Melanią Trump

Mados kritikai ilgai netruko įvertinti į Amerikos muzikos apdovanojimus susirinkusių garsenybių stilių ir tarė savo žodį.

Tarp dažniausiai minimų vardų – buvusi „Disney“ žvaigždutė aktorė Bella Thorne (19 m.), kuri ant raudono kilimo pademonstravo savo naują dvispalvę šukuoseną ir odinę liemenėlę.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

23-ejų aktorė Keke Palmer taip pat šįkart prašovė pro šalį ir vietoj komplimentų sulaukė kritikos strėlių.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Ne itin gerą sprendimą rinkdamasi apdarus priėmė ir modelis bei TV žvaigždė Heidi Klum (43 m.) – jos auksinis „Wolk Morais“ kombinezonas buvo pasmerktas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Vintažinę „Yves Saint Laurent“ suknelę vilkėjusi dainininkė Bebe Rexha (27 m.) taip pat pakliuvo į mados policijos akiratį. Na o transeksualaus modelio Gigi Gorgeous (24 m.) apranga atrodė tinkamesnė vakarėliui „Playboy“ dvare, tačiau ne apdovanojimų ceremonijai...

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Paprastai puikiai atrodanti manekenė Karlie Kloss (24 m.) šįkart prašovė pro šalį – jos asimetriškas apdaras liko nesuprastas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Olivia Munn (36 m.) nusprendė surizikuoti ir nusižengti pagrindinei mados taisyklei – jei apnuogini kojas, pridenk krūtinę, ir atvirkščiai. Aktorė nutarė šios taisyklės nepaisyti ir apnuogino ir tą, ir tą... ir stipriai prašovė pro šalį.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Aktorė Zoe Saldana (38 m.) dažniausiai atrodo labai gerai, tačiau šįkart jos pasirinkta „Monse“ suknelė buvo, švelniai tariant, savita...

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Pradedančioji dainininkė Noah Cyrus (16 m.) į apdovanojimus atvyko apsirengusi gerokai kukliau nei jos vyresnioji sesuo Miley Cyrus, tačiau į aukso viduriuką pataikyti jai dar nepavyko.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt galerijoje – apdovanojimų akimirkos ir daugiau svečių ant raudonojo kilimo:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai