Mados pasaulį sudrebinusi Ashley Graham švenčia jubiliejų

Ashley Graham / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-30 20:00
Spalio 30-ąją „plius“ dydžio manekenei Ashley Graham sukako 30 metų. Dėl apkūnumo kritikuota jauna moteris niekada nepasidavė apkalboms, ryžtingai siekė savo tikslo, todėl šiandien ji yra geidžiamiausias „plius“ dydžio modelis pasaulyje.

Ashley Graham vardas bus įrašytas į istorijos puslapius, nes būtent ji sulaužė mados standartus. Su kanadiečių prekės ženklu „Addition Elle“ apatinius kurianti Ashley pati juos pristatinėja ant podiumo.

Kai prieš dvejus metus vien apatiniais pasipuošusi Ashley pasirodė ant Niujorko mados podiumo, ji tapo tikra interneto sensacija. Nuo to laiko jos žvaigždė šviečia vis ryškiau – ji tapo pirma „plius dydžio“ manekene, papuošusia tokių erotiškų žurnalų viršelius kaip „Sports Illustrated Swimsuit“ ir „Maxim“.

#tbt ???????? @si_swimsuit

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

Nors Ashley ir išgarsėjo per vieną naktį, ji sunkiai dirbo dėl to, ką turi. Modeliu ji dirba jau 17 metų. Dvylikametę iš Nebraskos atrado „I & I“ modelių agentūros agentai – iki šiol Ashley yra garsiausia jų žvaigždė. Dar po metų manekenė pasirašė sutartį su garsiąją agentūra „Wilhelmina“, po poros – su „Ford“.

Jos vaikystėje buvo gerokai mažiau spindesio. Dar būdama vaikas Ashley susidūrė su patyčiomis ir netgi agresija. Net tėvas savo pirmagimę laikė stora, kvaila ir nesivargino slėpti tokio požiūrio. Bendramoksliai negailėjo pravardžių nerangiai didžiakrūtei klasiokei, be kita ko, kankinamai disleksijos ir mitybos sutrikimų.

???????????????????????? get this string????from @swimsuitsforall link in bio

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

Kai Ashley pradėjo modelio karjerą, niekas, išskyrus mamą Lindą, netikėjo jos sėkme. „Žmonės leisdavo sau prieiti prie manęs ir pasakyti – koks gi tu modelis? Netgi jei ir taip, tu – stora, – prisimena ji. – Tai nepaprastai žemino. Pradžioje tik nuleisdavau galvą ir tylomis klausydavausi.“

Agentai irgi reikalavo, kad Ashley numestų svorio. Kokių tik dietų ji neišbandė – nuo kopūstų sriubos ir sulčių iki „svorio stebėtojų“ – „Weight Watchers“ kompanijos sudarytų specialių lieknėjimo programų... Vaikinai, su kuriais tuo metu susitikinėjo, žlugdė jos savivertę – Graham prisimena, kaip vienas kavalierius ją pastūmė ant sofos, o paskui... vaikėsi su mėsininko peiliu po virtuvę.

Modelio žodžiais, šis incidentas privertė rinktis naują gyvenimo būdą ir maitintis protingai – ne laikytis madingų vienadienių dietų, o vadovautis sveikos mitybos principais, treniruotis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai