Mados namų „Burberry“ kolekcijos pristatyme – ir gražuolės Penelope Cruz bei Naomi Campbell

Naomi Campbell (kairėje) ir Penelope Cruz / Mados namų "Burberry" nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-21 12:59
Vasario 20 d. Londono mados savaitės metu buvo pristatyta nauja „Burberry“ drabužių kolekcija. Dar 1856 m. įkurtų mados namų naujienos domino daug žinomų žmonių, tarp jų – ir ispanų aktorę Penelope Cruz.

Nauja kolekcija buvo įkvėpta britų skulptoriaus Henry Moore’o darbų. Jo formos, tekstūros pajautimas buvo perkeltas formuojant kolekcijos siluetus ir asimetrinį dizainą.

Įvaizdį sukūrė "Burberry" grožio konsultantė Wendy Rowe su dizainerio Christopherio Bailey pagalba. Įvaizdžiui naudota kapsulinė makiažo linija "The Runway Edit".

Kolekciją lydėjo britų atlikėjos Annos Calvi kurta muzika - ji grojo gyvai balkone. Kartu su ja kūrinius atliko jos muzikantai bei "Heritage" orkestro ir choro nariai.

Kolekcijos reklaminę kampaniją fotografavo britų fotografas Joshas Olinsas. Buvo galima išvysti šiuos jaunosios kartos modelius: Norą Attal, Jess Cole, Mayą Gunn, Sophie Hamilton, Ellą King, Tamarą Long, Elfie Reigate, Amber Witcomb, Myles Dominique, Tom Fool, Alex K, Henry Kitcher ir Tom Walmsley.

“Henry Moore’u, vienu iš puikiausių Didžiosios Britanijos skulptorių, žaviuosi nuo tada, kiek tik save prisimenu – jo darbai man visada darė milžinišką įtaką. Žvelgiant ir apmąstant jo kūrinius kilo gausybė įdomių diskusijų, kurios paklojo pamatus ir paskutinei mūsų kolekcijai. Rezultatu esu itin patenkintas, nes tai – itin prasminga kolaboracija su H.Moore’o fondo komanda, kuri tikrai neapsiriboja naujausiu mūsų pristatymu. Tai ir didžiulis skulptoriaus darbų šou, surengtas "Makers House" erdvėje", - sakė Christopheris Bailey, "Burberry" mados namų kūrybos direktorius ir pagrindinis vadovas.

Apie Makers House

Po "Burberry" kolekcijos pristatymo "Makers House" erdvės lankytojams suteikė išskirtinį šansą pamatyti ne tik naująją kolekciją, bet ir ją įkvėpusius Henry Moore’o darbus, kūrybinį procesą. Paroda surengta kartu su Henry Moore’o fondu.

"Makers House" taip pat rengs kūrybinių dirbtuvių programą, kurioje numatyta raštų gamyba, tekstilės rengimas, tapymas, akvarelės pamokos.

Erdvėse buvo įrengta ir "Burberry" kavinė Thomas’s, kurios meniu buvo galima rasti britišką virtuvės klasiką, patiekalams naudojami tik šviežiausi vietinių ūkių produktai.

"Makers House" pirmą kartą duris atvėrė 2016 m. rugsėjo mėnesį po "Burberry" mados pristatymo. Per pirmą savaitgalį ten apsilankė daugiau nei 20 tūkstančių svečių.

Apie Henry Moore’ą (1898-1986) ir jo vardo fondą

"Burberry" mados namus ir Henry Moore’ą jungia stiprūs Jorkšyro ryšiai, nes iš ten kilęs tiek legendinis "Burberry" gabardino lietpaltis, tiek pats skulptorius.

Henry Spencer Moore’as (1989-1986) – vienas žinomiausių britų XX a. menininkų ir bene geriausias žinomas šio periodo skulptorius dėl savo abstraktaus stiliaus, bronzos naudojimo.

Henry Moore’o indėlis į meno bendruomenę labai ryškus – jis buvo Tate Gallery (1941-1948), Nacionalinės galerijos patikėtinis (1949-1956) ir rėmė jaunus skulptorius. 1977 m. jis su šeima įkūrė savo vardo fondą, kuris skatina visuomenės dėmesį vizualiesiems menams. Dabar fondas prižiūri ne tik Henry Moore’o palikimą, bet ir skatina visuomenės domėjimąsi menu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai