Mados namai atsisakė aprengti „Emmy“ nominantę Rachel Bloom – žvaigždė jiems pasirodė per stora

Rachel Bloom / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-18 18:10
Pramogų pasaulyje galioja nerašyta taisyklė – ryškiausios žvaigždės pagrindinių apdovanojimų raudonajam kilimui neišleidžia nė cento. Įprastai įvairūs mados namai ar prekės ženklai aprengia garsenybę nuo galvos iki kojų. Tačiau ne Rachel Bloom (30).

Populiarų televizijos šou „Crazy Ex-Girlfriend“ sukūrusi ir pagrindinį vaidmenį jame atliekanti Rachel buvo viena iš nominančių į prestižinę „Emmy“ statulėlę. Aktorė prisipažino, kad ją puošti „Emmy“ apdovanojimams atsisakė net keli mados kūrėjai. To priežastis – nestandartinis kūno sudėjimas.

Rachel teko pirkti 3,5 tūkst. JAV dolerių kainuojančią „Gucci“ suknelę, nes šie mados namai atsisakė paskolinti drabužį „tokio sudėjimo“ aktorei.

Vis dėlto Rachel tikino nesiširdijanti dėl tokio mados namų atsako. Garsenybė juokavo, kad galės suknelę perparduoti.

„Aš ją dievinu ir galėsiu vėliau parduoti. Aš jau anksčiau esu sakiusi, kad man sudėtinga išprašyti dizainerių paskolinti suknelių, nes mano drabužių dydis nėra pats mažiausias. Tačiau aš išgaliu juos nusipirkti, todėl viskas yra gerai“, – patikino Rachel.

Didžioji problema yra ne klausimas, ar aktorė gali įpirkti patinkantį drabužį, o pats mados namų požiūris. Šiandien vis garsiau kalbama, kad nėra vieno idealo, kad reikia švęsti įvairovę, bet realybė yra visai kitokia. Tik saujelė dizainerių kuria drabužius ne tik mažiausią dydį nešiojančioms moterims. Ir kai tokia žvaigždė kaip R.Bloom – triskart „Emmy“ nominuota aktorė, rašytoja ir prodiuserė – negali gauti drabužių apdovanojimų ceremonijai, kurioje ji pretenduoja į statulėlę, tampa aišku, kad kažkas mados pasaulyje yra labai negerai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai