Kūrėjų erdvėje „Creative Showroom“ – garsių dizainerių darbai ir karščiausios sezono naujienos

Egidijus Rainys, Indra Dovydėnaitė, Marius Vepšta / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Turbūt tiek daug dizainerių ir jų kūrinių vienoje vietoje Lietuvoje dar nebuvo. Sostinės senamiestyje įkurta „Creative Showroom“ kūrėjų erdvė po vienu stogu subūrė net trisdešimt šešis geriausius šalies dizainerius ir menininkus iš užsienio, kurie čia pristatė savo kūrinius.

Rugsėjo paskutinį savaitgalį „Creative Showroom“ trims dienoms sukvietė didžiausias miesto stileivas, kurie čia ne tik susipažino su dizainerių kūriniais, bet ir gyvai pabendravo su jais pačiais. Užsukę į naują erdvę jie pamatė karščiausias sezono naujienas, susipažino su mados tendencijomis bei puikiai praleido laiką stilingoje kompanijoje.

Savo kūrinius „Creative Showroom“ pristatė dizaineriai Egidijus Rainys, Serge Gandžumian, Lilija Larionova, Kristina Kruopienytė, Marius Vepšta, Vida Strasevičiūtė ir Lina Žvirblytė (Upcycled by LT), Rosario Migliaccio  (JAJO made in ITALY), Kristina Kruopienytė, Indra Dovydėnaitė,  Lena Nomanova (Rudnė), Smiltė Udrėnaitė (In progress), Aušra Norkutė, Aida Milašiūtė, Eva Lore, Justina Gedminė, Oak&Ocean.

„Creative Showroom“ kūrėjų erdvės renginys (23 nuotr.)
+17

Juvelyrikos mylėtojai visas tris dienas gali grožėtis Sonatos Bylaitės, Adelės Dagytės, Alinos Bobrik [bobríq], Freaky Foxx, Alinos Malko, Mantvydo Lasinsko, Ulos Gurgždienės ir Jurgos Plette kūryba. Aksesuarus ir avalynę pristato Agnes Krasauskas, odinę galanteriją – „Simona Si Case“, „Shine in Rain“, „Big Hugs“. Rasite ir „A-fashion“, „Bow.ties“ – Audronės Indreliūnaitės fantazijas ir peteliškas, Godos Narijauskaitės kurtą „Supernormal“ akinių liniją ir šmaikščiuočius ženkliukus „Made heads Turn“.

Ne mažiau dėmesį trauks menininkių Kristinos Danilevičienės ir Jovilės Trakimaitės keramikos kūriniai, o su rudens naujienomis supažindins parfumerijos guru Aistis Mickevičius ir stilingas knygynas „Kūnas Mags & Books“.

Skaitykite daugiau