Mados kolekciją demonstravusią Indrę Launikonytę į renginį atlydėjo mylimasis Vladas Kovaliovas

Indrė Launikonytė ir Vladas Kovaliovas / Robertino Valiulio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-02 07:51
Pirmąjį pavasario vakarą sostinės viešbutyje „Panorama“ žinomos moterys demonstravo „Vanmoda“ pavasario paltų ir suknelių kolekciją. Scenoje pasirodė dainininkės Julija Jegorova, Joana Gedmintaitė, Rasa Kaušiūtė, Indrė Launikonytė, TV prodiuserė Rūta Lukoševičiūtė bei verslo moterys Daiva Šinkūnaitė ir Gražina Volodkevičiūtė.

Pirmą kartą mados kolekciją demonstravusią atlikėją Indrę Launikonytę į renginį atlydėjo ir drąsino gyvenimo draugas, žinomas dainininkas Vladas Kovaliovas.

„Tikrai labai geras jausmas, kai mylimas žmogus šalia“, – po renginio plačiai šypsodamasi sakė Indrė Launikonytė.

Jauna moteris buvo patenkinta savo debiutu ant podiumo dar ir todėl, kad gyvenimo draugas patikino, jog demonstruoti drabužiai jai labai tiko, atrodė tarsi specialiai sukurti.

Robertino Valiulio nuotr.
Robertino Valiulio nuotr.

Prieš kolekcijos parodymą maisto „blogerė“ Renata Ničajienė, dar žinoma slapyvardžiu Rennie, Vilniaus veiklioms moterims pristatė savo naujausią knygą „Gero maisto dienoraštis: pavasaris“. Renata Ničajienė patiekalus stengiasi ruošti tik iš sezoninių daržo, sodo, miško bei ūkio gėrybių, nes vietinis derlius, pasak jos, visada pats šviežiausias, todėl ir skaniausias. 

Atlikėja Indrė Launikonytė prisipažino, kad pavasarį labai mėgsta mylimąjį palepinti daržovių sriuba.

Robertino Valiulio nuotr.
Robertino Valiulio nuotr.

„Iš pradžių Vladas gana skeptiškai reagavo: „Negi būsiu maitinamas tik striuba“, – juokėsi Indrė, tačiau labai greitai vyras itin pamėgo mylimosios ruošiamą žaliųjų paprikų ir salierų striubą, kurią ugningos išvaizdos ir charakterio moteris gausiai paskanina aitriosiomis paprikomis.

Paskaitą apie tai, kaip pasirinkti grožio priemones nekenkiant sveikatai, Vilniaus veiklioms moterims skaitė žinoma Lietuvoje plaukų meistrė, salono „Greenas“ įkūrėja Vika Vaineikienė. Renginio viešnios galėjo susipažinti ir su vadinamąją aukštosios mados kosmetika „Biologique Recherche“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai