Mados ir meno parodoje – šiugždančios suknelės ir varnų galvos

Inga Norkė, Skaistė Semenikė su Mariumi Vepšta, Viktorija Šaulytė / Gedmanto Kropio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-14 20:39
Mada – tai žmogaus savybių atspindys, o jos, kaip ir meno, prigimtis yra ne tik dvasinė, bet ir intelektualinė. Visą tai savo pirmojoje personalinėje parodoje „I speak art“ apjungė trisdešimt vienerių metų dizaineris Marius Vepšta, tad rudenišką trečiadienio vakarą Marijos ir Jurgio Šlapelių namus-muziejų užplūdo gausus jo kūrybos gerbėjų būrys.

Dar ruošdamasis parodai, Marius žadėjo: „pirmą kartą pamatysite visokio manęs“ ir pažadą dizaineris ištesėjo su kaupu. Muziejaus erdvių prislopintuose šešėliuose susirinkusiųjų dėmesį tr kaustė išskirtiniai Mariaus Vepštos kurti aksesuarai (rankinės, kuprinės, diržai, „varlytės“ su varno galvomis), unikalios vakarinės suknelės, išraiškinga varno galva siuvinėtas vyriškas švarkas bei kiti dizainerio darbai, kurie puikiai reflektavo ne tik jo meistrystę ir talentą, bet stiprią kūrėjo energiją.

Mariaus Vepštos parodos akimirka
Mariaus Vepštos parodos akimirka

Susipažinti su Mariaus Vepštos darbais Marijos ir Jurgio Šlapelių namo–muziejaus rūsyje bus galima dar dvi savaites, o atidarymo vakarą susirinkęs gausus dizainerio gerbėjų būrys, palaikymo žodžiai bei rami šypsena kūrėjo veide leidžia tikėti, kad pirmoji jauno, bet itin talentingo kūrėjo paroda bus, toli gražu, ne paskutinė.

Pagerbti mados dizainerio rinkosi išskirtinė mados bei meno gurmanų ir žinovų publika, tarp kurių: tenoras Antanas Zakarauskas, verslininkės Jolanta Mikalajūnienė ir Rasa Arlauskienė, mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė, žurnalistė Jolanta Svirnelytė, muzikantas Aras Vėberis, dainininkės Ingrida Martinkėnaitė bei Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė, Mariaus kolegos Egidijus Rainys, Diana Vapsvė, Jolanta Talaikytė ir kiti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai