„Mados infekcijos“ svečių stilius – spalvingas tarsi pavasaris

Renginio akimirka / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-13 19:15
Penktadienį Vilniaus centre įsikūrusiame Šiuolaikinio meno centre (ŠMC) prasidėjo didžiausias šalyje mados festivalis „Mados infekcija“. Per dvi renginio dienas bus pristatyta 18 kolekcijų, kurias sukūrė Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Danijos, Gruzijos ir Italijos dizaineriai.

Jau dvidešimt metų vykstanti mados fiesta ne tik prisijaukino žiūrovus, bet ir spėjo užsiauginti naują jų kartą. Penktadienį ŠMC koridoriuose šmėžavo nemažai stileivų, jaunesnių už patį festivalį.

Netrūko mados fiestoje ir įžymybių. Vienos jų atvyko palaikyti savo mėgstamų dizainerių, o kitos – pasisemti įkvėpimo. Nesvarbu, koks buvo pagrindinis tikslas, visi susirinkusieji demonstravo savitą stilių. Nėra geresnės progos eksperimentuoti ir išbandyti naujus stilius nei „Mados infekcija“, todėl raudonas kilimas nusidažė pačiomis įvairiausiomis spalvomis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Viena ryškiausių vakaro viešnių – žurnalo „Žmonės“ stilistė Austėja Jablonskytė. Ji akį traukė ne tik garstyčių spalvos kelnių kostiumėliu, bet ir skaisčiai žydrų plaukų peruku, išpuoštu kristalais.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Tuo tarpu modelių agentūros „Image Group“ bendraturtė Julija Maslinskaja-Ulvydienė šventei pasirinko saugų juodos ir baltos spalvų derinį. Ryškumo jos įvaizdžiui suteikė margaspalvė skarelė ir raudona rankinė.

Spalvingas „Mados infekcijos“ svečių stilius – nuotraukų galerijoje!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai