„Mados infekcijos“ dalyvė: dizainerė Ieva Daugirdaitė ir jos kolekcija „Ruduo/žiema 2014/15“

Ievos Daugirdaitės kolekcija / Aušros Osipavičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-04 17:17
Žmonės.lt tęsia pažintį su 16-osios „Mados infekcijos“ dalyviais – dizaineriais, kurie didžiausiame Lietuvos mados festivalyje pristatys savo kolekcijas.

Dar studijuodama Vilniaus dizaino kolegijoje Ieva Daugirdaitė ėmėsi rimtų darbų – kūrė drabužius trumpametražiams filmams, reklamoms, dalyvavo mados festivaliuose.

Tomo Adomavičiaus nuotr.
Tomo Adomavičiaus nuotr.

2010 metais kolekcijos pristatymas „Injekcijoje“ neprasprūdo pro profesionalų akis – jaunoji dizainerė tapo fotosesijų stiliste, o jos darbo rezultatus galima įvertinti žurnaluose „Laima“, „Moteris“, „Stilius“, „Jurgita“.

2011 metų pabaigoje I.Daugirdaitė tapo konkurso „Injekcija“ nugalėtoja. 2013 metais ji dalyvavo „Vogue“ dizainerių konkurse ir redaktorės Saros Maino buvo atrinkta į finalinį dešimtuką. Šiemet festivalyje „Mados infekcija“ dizainerė dalyvauja jau ketvirtą kartą.

Kolekcija: ruduo/žiema 2014/15

Kolekciją sudaro 14 modelių moterims. Naujoji Ievos kolekcija įkvėpta industrinės architektūros, dizainerio Dieter Rams estetikos, filosofijos ir jo 10 „gero dizaino“ taisyklių. Kolekcijoje vyrauja skulptūriški siluetai: achromatinis čia dera su ryškiu, matinis – su itin blizgiu.

Tomo Adomavičiaus nuotr.
Tomo Adomavičiaus nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai