„Mados infekcija“ kviečia į kastingą ir skelbia: „Modeliui amžius – ne riba“

Modelių atranka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-29 16:04
Artėjant didžiausiam Lietuvoje mados renginiui, „Mados infekcijai“, veiksmas įsibėgėja – jau šį šeštadienį, kovo 5-ąją, 12 val., Vilniaus prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ vyks festivalio modelių atranka „Infekcijos kastingas“. Jo metu ne tik dizaineriai bet ir modelių, reklamos ir kino agentūros ieškos unikalių veidų.

Kas kartą vis didesnio susidomėjimo sulaukiantis „Infekcijos kastingas“, kviečia pasirodyti įvairių tipažų žmones ir drąsina nebijoti pirmą kartą žengti podiumu.

Dizainerių komandai ir atrankos agentūroms svarbu pajusti jėgą, sklindančią nuo drąsaus, energingo asmens, žengiančiu podiumu. 

Mados infekcijos“ organizatoriai jau devintus metus linksniuoja įtaigumą ir pasitikėjimą savimi. Šios savybės tapo gyvybiškai svarbios, norint tapti pastebėtam gausioje norinčiųjų minioje.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Festivalyje dalyvauja įvairūs dizaineriai, jų drabužiai – skirtingi ir saviti. Norint, kad kolekcija perteiktų visą koncepciją, reikia atrasti tinkamiausius modelius, kurie ją vilkės. Dėl to, atrankoje viliamės pamatyti, kuo įvairesnius dalyvius. Amžiaus rėmai yra labai platūs – nuo 15 iki 40 m., tad skatiname atvykti ir vyresnius drąsuolius, kurie mestų sau iššūkį pirmą kartą eiti podiumu“, – ragina „Mados infekcijos“ prodiuserė Renata Mikailionytė.

Pasitikėjimas nuveda į sėkmingus projektus 

Atrankos agentūros „Editos kastingo“ įkūrėja Edita Kabaraitė jau antrą kartą dalyvaus „Mados infekcijos“ komandos organizuojamoje modelių atrankoje. Per 12 darbo metų moteris pastebi, kad Lietuva ir lietuviai aktoriai tampa vis patrauklesni tarptautiniams projektams. E.Kabaraitė įsitikinusi, kad kiekvienam asmeniui gali pasisekti atrankoje ir atskleidžia slaptą sėkmės faktorių.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Jei tik žmogus pasitiki, rūpinasi savimi ir myli save – mes labai kviečiame jį užsiregistruoti ir nesukti sau galvos, ar aš tinku. Niekada nežinai, kokį scenarijų parašys scenaristas ir kokį personažą įsivaizduoja režisierius kurdamas filmą, reklamą ar serialą. Jau nekalbu apie renginius, kolekcijų pristatymus ir smagius televizinius projektus”, – kalba E. Kabaraitė. 

Džeimso Bondo mergina – Ieva Stasiulevičiūtė

„Kastingo“ metu tradiciškai bus pristatytas specialiai „Mados infekcijai“ sukurtas pavasariškas makiažas.

Šių metų tarptautiniame festivalyje „Mados infekcija“ vyrauja slaptojo agento Džeimso Bondo tematika. Tad makiažas bus atliekamas naujajai Džeimso Bondo merginai – televizijos ir radijo laidų vedėjai Ievai Stasiulevičiūtei.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Modelių atrankos „Infekcijos kastingas“ detalės:

Laikas: kovo 5 d., šeštadienį, 12 val.
Vieta: prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama“, Saltoniškių g. 9, Vilnius (I a. holas)
Įėjimas – nemokamas
Modelių atrankos taisyklių ieškokite ČIA.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai