Mados imperiją „Versace“ įsigijęs „Michael Kors“ paklojo įspūdingą sumą – 2 milijardus dolerių

Donatella Versace ir mados imperija „Versace“ / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-25 20:11
Vienas garsiausių mados ženklų – „Versace“ – išgyvena išties permainingą laikotarpį. Už 2,1 milijardo JAV dolerių Italijos mados namus perėmė kitas mados gigantas – „Michael Kors“. Ši žinia antradienio popietę paskelbta oficialiai.

Panašu, kad JAV aksesurarų ir drabužių meka „Michael Kors“ nusprendė dar labiau įsitvirtinti mados pasaulyje ir ruošiasi itin išaugti. Praėjusiais metais buvo įsigyta puikiai žinomas avalynės gamintojas „Jimmy Choo“. Tiesa, šis pirkinys buvo pigesnis – vos 900 milijonų svarų.

Donatella Versace / Vida Press nuotr.
Donatella Versace / Vida Press nuotr.

Donatella Versace „Michael Kors“ ir „Versace“ mados namų sandorį apibūdino lakoniškai.

„Tai išties jaudinantis momentas „Versace“, – teigė moteris. – Praėjo jau daugiau nei 20 metų nuo tos akimirkos, kai aš, mano brolis Santo ir dukra Allegra perėmėme kompaniją. Didžiuojuosi, kad „Versace“ išliko stiprus mados industrijoje. Tai ne tik ikoniškas stilius, bet ir galimybė patiems žmonėms išreikšti save. Aš, Santo ir Allgera tikime, kad šis žingsnis „Versace“ padės išnaudoti visas savo galimybes“.

Carla Bruni-sarkozy, Claudia Schiffer, Donatela Versace, Naomi Campbell, Cindy Crawford ir Helena Christensen per „Versace“ šou 2017-ųjų rugsėjį / Vida Press nuotr.
Carla Bruni-sarkozy, Claudia Schiffer, Donatela Versace, Naomi Campbell, Cindy Crawford ir Helena Christensen per „Versace“ šou 2017-ųjų rugsėjį / Vida Press nuotr.

„Mes visi labai džiaugiamės, kad prisijungsime prie Johno Idolo vadovaujamos grupės, kuriuo aš visada žavėjausi, kaip ir stipriu, ir aistringu lyderiu. Tikime, kad „Versace“ taps ilgalaikiu sėkmės garantu“, – džiaugsmo dėl įvykusio sandorio neslėpė Donatalla Versace.

Garsioji dizainerė be darbo neliks. Generalinis „Michael Kors“ direktorius Johnas D. Idolas patikino, kad Donatella Versace išliks mados namų kūrybine direktore.

Lewisas Hamiltonas ir Donatella Versace / „Scanpix“ nuotr.
Lewisas Hamiltonas ir Donatella Versace / „Scanpix“ nuotr.

„Donatella ir toliau vadovaus mūsų, dabar jau bendros, kompanijos kūrybinei vizijai“, – kalbėjo vyras. – Donatellos ikoniškas stilius yra „Versace“ stiliaus esmė. Man itin malonu, kad galėsiu dirbti su Donatella tolimesniame „Versace“ augimo segmente“.

Įdomusis „Versace“ vardas buvo įkurtas 1978 metais vyriškio, aistringai mylėjusio madą ir verslą – Gianni Versace. Po skandalingo nužudymo mados namų valdymą perėmė jo sesuo Donatella Versace. Šiandien „Versace“ – vieni lyderiaujančių tarp pasaulinių mados namų, kuriantys ne tik prabangos drabužius ir aksesuarus, bet ir kosmetiką vyrams bei moterims ir netgi namų interjero detales.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai