Mados iliustratorius AleXsandro Palombo Mardžę Simpson pavertė stiliaus ikona

Julie Kavner švenčia 63-iąjį gimtadienį / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-21 15:54
Tokios Mardžės Simpson jūs dar niekada nematėte – savo tradicinę žalią suknelę ji iškeitė į dizainerių sukneles ir tapo tikrų tikriausia stiliaus ikona.

Mados iliustratorius AleXsandro Palombo jau ne pirmą kartą savo darbuose kultiniams „Simpsonų“ personažams suteikia kiek kitokį, madingesnį, prieskonį.

Naujausiuose savo darbuose menininkas Mardžę Simpson aprengė drabužiais, kurie jau yra įėję į mados istoriją: balta Marilyn Monroe suknelė, mėlyna Kembridžo hercogienės Catherine suknelė, Madonnos sceninis kostiumas, klasikinis „Chanel“ kostiumėlis, Bjork suknelė-gulbė bei daugelis kitų.

Visas nuotraukas, kuriose Mardžė Simpson vilki ikoniškus drabužius, galite pamatyti paspaudę čia.

„Atlikau griežtą ir kruopščią atranką iš tų darbužių, kurie, mano nuomone, tikrai turėjo įtakos madai per pastaruosius 100 metų. Kiekviena šių suknelių tikrai pakeitė drabužių istorijos kryptį. Šių drabužių mes gal ir nelaikome meno kūriniais, bet estetinis suvokimas, kurį jie suteikė, suvaidino svarbų vaidmenį moterų emancipacijoje. Dažnais atvejais drabužis pavertė moterį ikona, bet kitais atvejais būtent moters asmenybė padarė drabužį išskirtinį“, – vogue.co.uk sakė itlalas AleXsandro Palombo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai