Mados dvikova: Julianne Moore prieš Tildą Swinton

Kairėje: Julianne Moore, dešinėje: Tilda Swinton / bulgari.com ir selfridges.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-02 12:00
Naujausioje stiliaus dvikovoje – dvi aktorės, brandaus amžiaus moterys, pasižyminčios unikaliu, šiaurietišku grožiu.

Abi jos įėjo į kino istoriją, sukūrė keistus, drąsius, įsimenančius vaidmenis filmuose, abi ragavo ir modelio duonos. Aktores vienija ne tik unikali ir drąsi kino biografija, bet ir nuostabą keliantis, paslaptingas žvilgsnis ir savotiškai atšiaurūs, tačiau įspūdingi veido bruožai. Pažiūrėkime, kaip Julianne ir Tilda klasikinio, bet nenuobodaus stiliaus paieškas pritaiko savo amžiui ir įvaizdžiui.

 

► Julianne Moore

Britų ir amerikiečių kraujo turinčios aktorės Julianne Moore apdovanojimų lentynoje puikuojasi net dvi „Emmy“ statulėlės, vienas „Auksinis gaublys“, trys BAFTA apdovanojimai. Kritikai teigia, kad tai – viena charizmatiškiausių šių dienų aktorių. Julianne vaidmenys yra dramatiški, sukrečiantys, priverčiantys susimąstyti, bet kartu ir elegantiški. Jos tvirta asmenybė, atsiskleidžianti kino pasaulio vaidmenyse, nejučia pavertė ją klasikinio stiliaus ikona, įkvepiančia kitas moteris.

Gimė: 1960 m. gruodžio 3 d. (52 metai).

Ūgis: 160 m.

Vaikai: 2.

Aktorės kūrybinė biografija: „Didysis Lebovskis“, „Magnolija“, „Valandos“, „Žiaurus negailestingumas“, „Kloja“, „Kvaila, beprotiška meilė“.

talbots.com nuotr.
talbots.com nuotr.

 

Ką dėvi Julianne?

Julianne stilius – subtilios klasikos pavyzdys. Aktorė yra minimalizmo gerbėja, santūrius, savo liekną figūrą maskuojančius drabužius paįvairinanti gilesne iškirpte ar ryškesne drabužio spalva. Tai pat ji nevengia vyriškos drabužių elementų, kartkartėmis pasirodydama ir su kostiumu.

Pereinamų spalvų paletė – klasikinių juodos ir baltos spalvų žaidimas.

talbots.com nuotr.
talbots.com nuotr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rausvi ir koralų atspalviai puikiai tinka prie porcelianinės aktorės odos. Tereikia nebijoti eksperimentuoti, ieškant savojo tono.

talbots.com nuotr.
talbots.com nuotr.

 

Aitri citrinų spalva tinka ne tik paauglėms. Svarbiausia – klasikinis ir minimalistinis suknelės modelis.

talbots.com nuotr.
talbots.com nuotr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drąsūs būdai išsiskirti, vengiant ekscentriškumo, nesunkiai nuslopinami klasikiniais aprangos sprendimais. Didžiulę iškirptę juoda spalva tarsi „neutralizuoja“, o nuo galvos ligi kojų šviečiantys vyšniniai atspalviai atrodo solidžiai ir rimtai, juk tai – klasikinis kostiumas!

talbots.com nuotr.
talbots.com nuotr.

 

► Tilda Swinton

Tilda Swinton (tikrasis vardas Katherine Matilda Swinton) – nepamirštamų veido bruožų londonietė, kurią tikriausiai jau žinote iš komercinio nepriklausomo kino arba intriguojančių meninių filmų. Savo androgeniškumo ji nemaskuoja, priešingai – pabrėžia jį atsisakydama lūpdažių ir kitos kosmetikos bei noriai dėvėdama vyriško stiliaus drabužius. Nepaisant to, kad žmonės lifte dažnai į moterį kreipiasi kaip į vyrą, pavadindami „ponu“, aktorė pripažįsta, kad atšiauri išvaizda – vienas tų lemtingų raktų į sėkmę, kuriam ji turi būti dėkinga.

Gimė: 1960 m. lapkričio 5 d. (52 metai).

Ūgis: 179 cm.

Vaikai: 2.

Aktorės kūrybinė biografija: „Vanilinis dangus“, „Narnijos kronikos“, „Perskaityk ir sudegink“, „Aš esu meilė“, „Keista Bendžamino Batono istorija“.

talbots.com nuotr.
talbots.com nuotr.

 

Ką Tilda dėvi?

Negalime sakyti, kad Tilda vengia suknelių, tačiau jei jau nusprendžia su jomis pasirodyti premjerose, aktorės suknelės visuomet bus masyvios, šluojančios žemę ir labiau primins sukaustytą skulptūrą nei elegantišką moterį. Savo asketiškus bruožus aktorė akcentuoja kostiumėliais ir trumpų plaukų šukuosena – išbandžiusi šį įvaizdį prieš kelerius metus, liko ištikima jo gerbėja (anksčiau Tilda, kaip ir Julianne, puikavosi ilga raudonų plaukų kasa).

Baltas kostiumas visada atrodo įdomiai, nes tai – tyros, estetiškos spalvos ir griežto drabužio sintezė.

talbots.com nuotr.
talbots.com nuotr.

 

Nei nuoga, nei apsirengusi. Būkite atsargios: išsirinkite tinkamą ,,kūno“ atspalvio drabužį, nes kitaip galite atrodyti... pavargusios. Tilda į pagalbą šiuo atveju pasitelkia taip nemėgstamą lūpdažį, kuris atgaivina veido bruožus.

talbots.com nuotr.
talbots.com nuotr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jei esate tamsių spalvų gerbėja, tačiau jūsų spintoje tik juoda ir tamsiai mėlyna spalvos, išmėginkite sodrų, gilų violetinį atspalvį.

talbots.com nuotr.
talbots.com nuotr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juoda ir balta – niekados nepabostanti klasika ir puikiausia išeitis, kai spintoje tvyro „nėra kuo apsirengti“ nuotaika.

talbots.com nuotr.
talbots.com nuotr.

 

Abi aktorės – unikalaus grožio moterys, dievinančios klasikinį stilių, bet interpretuojančios jį skirtingai. Kurios – Tildos ar Julianne – mados bandymai jums artimesni?

Tekstas Akvilės Lesauskaitės

Ji24.lt

Naujausi straipsniai