Mados „dūzgėse“ lietuvaitės pasidavė užsieniečių kerams, tarp jų šėlo garsūs modeliai ir netrūko geros nuotaikos

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-23 13:13
Mados pristatymai yra kone gražiausi ar labiausiai akį džiuginantys renginiai. Jų metu visa komanda uoliai dirba, tad nelieka laiko pabendrauti ir pasidalinti įspūdžiais apie pristatomą dizainerių kolekciją.

Visame pasaulyje vyrauja tendencija po renginio susirinkti neformalioje aplinkoje aptarti renginį ir betarpiškai pabendrauti. Į „after party“ kviečiami visi modeliai, dizaineriai ir išskirtiniai renginio svečiai.

„Pasaulyje madinga po kolekcijos pristatymo rengti „after party“. Tokie vakarėliai dažniausiai būna privatūs, į juos kviečiami tik garsiausi mados kritikai, geriausi klientai ir modeliai. Kiek man yra tekę būti įvairiuose vakarėliuose tiek Milane, tiek Paryžiuje, tiek Sidnėjuje, pastebėjau, jog tai labiau atsipalaidavimo ir įtampos nuėmimo vakaras.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Kai kurie vakarėliai tampa teminiais: keli modeliai lieka su kolekcijos rūbais tam, kad parodytų, kaip dizainerių kūriniai gali atrodyti ne tik ant podiumo“, – sako Žilvinas Grigaitis.

Po „Gucci“ mados namų 2017 metų rudens – žiemos kolekcijos pristatymo, garsūs veidai taip pat tęsė linksmybes „after party“. Jie susirinko Londone esančiame didžiuliame name. Dūzgėse netrūko garsenybių, modelių ir kitų stilingų svečių.

Lietuvos mados kūrėjai taip pat neatsilieka nuo pasaulinių tendencijų ir rengia dūzges po pristatymų. Vienas iš jų yra Juozas Statkevičius, kuris po savo šou kviečia išskirtinius svečius dar pabendrauti ir pasilinksminti neformalioje aplinkoje.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Praeitą savaitę Vilniuje vykusį Indijos aukštosios mados namų „Shantanu & Nikhil” kolekcijos pristatymą taip pat lydėjo karštas vakarėlis. Į restobare „Wall Street Avenue“ vykusį „after party“ atvyko net patys Indijos dizaineriai Shantanu ir Nikhil.

„Labai smagu susipažinti ir pabendrauti su tokio lygio aukštosios mados dizaineriais kaip Shantanu ir Nikhil. Vakarėlio metu aptarėme pristatytą kolekciją ir labai linksmai praleidome laiką“ – su šypsena kalba modelis Solveiga Mykolaitytė.

„Wall Street Avenue“ dūzgių metu svečius stebino rafinuotu maistu, tradiciniais indų apdarais (sari) pasidabinusiomis padavėjomis ir išskirtiniu dėmesiu. Vakaro metu didžiuliame ekrane buvo transliuojamas visas kolekcijos pristatymas, tad svečiai, modeliai ir dizaineriai galėjo dar kartą pasidžiaugti nuostabia militaristine „Shantanu & Nikhil” kolekcija.

„Kadangi esu dalyvavęs Paryžiaus mados savaitės ir Niujorko dūzgėse, galiu drąsiai pagirti lietuvaičius už labai teisingą renginio ir vakarėlio po jo dvasią. Puikiai parinkta aplinka ir techninis sprendimas transliuoti visą šou per didžiulį ekraną sužavėjo ne tik mane. Nesu didelis vakarėlių entuziastas, tačiau būtent šis „after party“ buvo vienas iš smagiausių vakarėlių per pastaruosius kelis mėnesius“ – įspūdžiais dalinasi Edvardas Žičkus.

Į vakarėlį susirinko daug garsių veidų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Indijos. Įvykęs mados renginys ir vakarėlis po jo, tik dar labiau sustiprino abiejų šalių tarpusavio ryšį.

Wall Street Avenue

Indijos nepriklausomybės dienos šventės mados gerbėjų afterparty kartu su aukštosios mados atsovais Shantanu & Nikhil

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai