Mados chuliganė Rita Ora per Kanų kino festivalio jubiliejų virto tikra princese

Kanų kino festivalio viešnios / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-24 22:08
Vienas didžiausių ir puošniausių kino pramonės renginių Kanų kino festivalis šiemet vyksta jau 70 kartą. Jubiliejaus proga trečiadienį buvo surengtos iškilmės, kuriose dalyvavo ryškiausios kino žvaigždės.

Puotoje dalyvavo, regis, visi: pradedant jaunute Holivudo aktore Elle Fanning ir užbaigiant Italijos kino legenda Claudia Cardinale ar režisieriumi Romanu Polanskiu.

Į Kanų kino festivalio jubiliejų buvo pakviesti ne tik kino atstovai. Raudonuoju kilimu žengė modeliai, muzikantai ir kiti žinomi visuomenės veikėjai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Elegancija šventės metu nustebino dainininkė Rita Ora. Kasdien atlikėja vilki padidinto dydžio sportinius rūbus, o per šventes Rita Ora dažniausiai puošiasi provokuojančiais drabužėliais. Todėl ypač elegantiška mados namų „Elie Saab“ suknelė – labai neįprastas Ritai Orai pasirinkimas. Nepaisant to, dainininkė su šia suknele atrodė tarytum princesė.

Ne ką prasčiau už Ritą Orą atrodė ir kitos šventės viešnios. Štai Holivudo aktorė Charlize Theron sužibėjo pasirinkusi permatomo audinio „Christian Dior“ suknią.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tuo tarpu iš Australijos kilusi aktorė Nicole Kidman akį traukė spalvų ir raštų gausa. Ji į Kanų kino festivalio jubiliejų atvyko pasipuošusi „Giorgio Armani Privé“ suknele.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai