Mados apdovanojimą atsiimdama Kim Kardashian prisiminė tuos, kurie ja netikėjo

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-05 13:57
Pirmadienį Niujorke įvyko Amerikos mados dizainerių tarybos (CFDA) apdovanojimų ceremonija. Mados pasaulio „Oskarais“ tituluojamoje šventėje buvo pagerbta ir realybės šou žvaigždė Kim Kardashian – ji paskelbta „Metų infleencere“.

Realybės šou žvaigždę, turinčią tiek kosmetikos, tiek parfumerijos, tiek drabužių linijas ir mobiliąsias aplikacijas, socialiniuose tinkluose seka daugiau nei 200 milijonų žmonių. Nenuostabu, kad visi geidžia Kim. Tačiau įsiūlyti jai pareklamuoti kokį nors produktą nėra paprasta – už vieną įrašą instagrame tektų susimokėti vidutiniškai pusę milijono JAV dolerių.

Vienas Amerikos dizainerių tarybos narys Tommy Hilfiger tokį sprendimą paaiškino: „Kim – svarbiausia influencerė visame pasaulyje. Viskas, ką ji dėvi, viskas, ką ji publikuoja ir apie ką užsimena, akimirksniu tampa žinoma, geidžiama ir komerciškai sėkminga“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Atsiimdama CFDA apdovanojimą Kim nestokojo humoro ir prisiminė vieną publicistą, kuris jai sakė, kad ji niekada neturės įtakos mados pasaulyje.

„Mane ištiko nedidelis šokas, kad laimiu mados apdovanojimą, nes daugiausiai laiko būnu nuoga, – juokavo erotiškomis nuotraukomis garsėjanti Kim. – Man tai labai didelė garbė.“

Maždaug prieš septynerius metus vienas publicistas pasiteiravo Kim, kokie jos tikslai. Kai Kim atsakė, kad norėtų atsidurti ant mados žurnalo viršelio. Publicistas jai patarė: „Nusistatykime realius tikslus, nes to niekada nebus.“ Kai pirmą kartą Kim nuotrauka papuošė „Vogue“ viršelį, įžymybė nusipirko žurnalą, pasirašė jį ir išsiuntė minėtam publicistui.

Į mados pasaulį Kim atvedė jos sutuoktinis Kanye Westas. Būtent jo dėka 2015-aisiais Kim pirmą kartą sudalyvavo CFDA apdovanojimuose. Vis dėlto šįkart jo šalia Kim nebuvo. Užtat palaikyti savo sesers į apdovanojimus atvyko Kourtney Kardashian ir Kendall Jenner.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai