Madonnos klipe nusifilmavusi manekenė tapo jos geismo objektu: „Dabar tai prilygtų persekiojimui“

Madonna ir Amanda Cazalet / Scanpix/Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Buvusi manekenė, kuri nusifilmavo viename kontraversiškiausių popdievaitės Madonnos (59) vaizdo klipų neseniai prisipažino, kad dainininkė pradėjo ją persekioti, rašė jai intymias žinutes ir meilės laiškus.

Amanda Cazalet (53) tapo Madonnos geismo objektu po to, kai viename iš Madonnos klipų nusifilmavo scenoje, kurioje jai teko aistringai bučiuoti popscenos dievaitę.

Amanda prisipažino, kad 1990 metais, kai buvo filmuojamas legendinis vaizdo klipas „Justify My Love“ ji buvo biseksuali. A. Cezalet taip pat prisipažino nustebusi, kad bučinio scenoje Madonna pradėjo naudoti liežuvį, tačiau už šį filmavimą jai buvo mokama, todėl ji stengėsi nekreipti į tai dėmesio.

Praeitą mėnesį internetiniame aukcione buvo pastebėti romantiški raudonu rašalu parašyti laiškai, kurie, kaip paaiškėjo vėliau, buvo skirti A. Cezalet. Laiškų autorė – pati Madonna. Laiškuose buvo rašoma, kad Amanda jai pasirodė „gražiausia moteris pasaulyje“.

Amanda Cazalet / Socialiniai tinklai

Pasak buvusios manekenės, Madonnos aistra jai prasidėjo aštuntojo dešimtmečio pabaigoje, tuomet, kai dainininkė ją pirmą kartą pamatė ant podiumo.

A. Cezalet naujienų portalui „The Sun“ sekmadienį pasakojo, kad popžvaigždės tuometinis elgesys dabar prilygtu persekiojimui.

Madonna ir Michaelas Jacksonas / „Scanpix“ nuotr.

„Madonnos aistra man tapo nevaldoma. Tuo metu aš nesijaučiau užgauta, tačiau dabar suprantu, kad manimi naudojosi mano viršininkė“, – sakė ji.

„Justify My Love“ – vienas kontraversiškiausių to metų muzikinių klipų, nes jame atvirai demonstruojamas seksualumas ir laisvas požiūris į seksą.

Klipas buvo filmuojamas Paryžiaus viešbutyje. Prieš atvykstant filmuotis A. Cazelet buvo pasakyta, kad ji turės bučiuoti Madonną apsirengusi kostiumu.

Modelis prisipažino, kad toks darbas jai nepatogumų nesukėlė – tuo metu ji buvo biseksuali ir žiūrėjo į tai, kaip į aktorės darbą. Netrukus po to Madonna pradėjo jai rašyti ir rodyti susidomėjimą.

Madonna ir Michaelas Jacksonas / Vida Press nuotr.

„Žinau, kad esi susituokusi ir laukiesi kūdikio, tačiau aš negaliu logiškai paaiškinti savo potraukio tau. Jis vis dar yra didžiulis“, – tuo metu rašė Madonna.

Dainininkė taip pat prisipažino, kad „miršta“, kaip nori ją vėl ją pabučiuoti. Pasirodžius šiam klipui Madonna atvirai prakalbo ir apie savo seksualinę orientaciją.

„Manau, kad visi esame biseksualios prigimties. Būdama tokia aš jaučiuosi patogiai, bet galiu ir klysti“, – sakė ji.

Skaitykite daugiau