Viena Madonnos grožio paslaptis išlindo į viešumą: viskas tėra apgaulė už 500 eurų

Madonna / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-14 16:58
Popmuzikos ikona Madonna (58) jau kelis dešimtmečius žavi savo išskirtine išvaizda. Tarpelis tarp dantų, vešlūs antakiai ir pritrenkianti figūra. Į tai, kaip atrodo, ji investuoja daug, tačiau niekas iki šiol nesitikėjo, kad... Madonnos antakiai – profesionalų darbas.

Visi stebėjosi, kodėl Madonnos antakių forma ir išvaizda per pastaruosius 30 metų keitėsi, tačiau jie visuomet atrodė itin stori ir ryškūs. Atsakymas paprastas. Moteris netenka natūralių antakių plaukelių ir jai jau kurį laiką jie išpiešiami suleidžiant į odą dažus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

6D antakiai, kuriais iki šiol milijonus žavi žinoma dainininkė, kaskart sukuriami mikropigmentacijos metodu. Procedūra kainuoja beveik 500 eurų, o Madonna grožio salone kiekvieną kartą praleidžia bent 90 minučių.

Skausmingos procedūros metu, dažai suleidžiami į odą taip, kad sudarytų vešlių antakių įspūdį.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

12 plonų metalinių ašmenų prasiskverbia į paodinį sluoksnį ir po procedūros klientas patiria nemalonų dilgčiojimą. Dažnai kraujuojama. Ne visos moterys šį skausmą gali ištverti ir antrąjį kartą, tad dauguma į mikropigmentacijos specialistų rankas nebeatsiduoda.

Tobulų Madonnos antakių paslaptis – apytiksliai 75 plaukelius imituojantys brūkštelėjimai, kiekvienoje veido pusėje, specialiu mikropigmentacijai skirtu įrankiu.

Po šios procedūros privaloma teptis kremu, turinčiu vitaminų A ir B. Tokių priežiūros priemonių reikalauja specialistai, kad klientas negautų kraujo užkrėtimo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Los Andžele mikropigmentaciją atliekanti Madonnos bičiulė teigė, kad ilgainiui garsi atlikėja neteko daug plaukelių ir jos antakiai tapo reti. Norėdama atrodyti tobulai ji ryžosi skausmingai procedūrai, kuri vizualiai padaro antakius panašiais kaip jaunystėje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai