Madonnos ir Guy Ritchie 16-metį sūnų Rocco policija sučiupo su narkotikais

Madonna ir Guy Ritchie (2008 m.) ir jų sūnus Rocco (2016 m.) / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-23 08:07
Popkaralienės Madonnos (58 m.) ir kino režisieriaus Guy Ritchie (48 m.) 16-metis sūnus Rocco atsidūrė areštinėje – policija paauglį sučiupo su kvaišalais, praneša „Daily Mail“.

Policija garsenybių sūnų sulaikė, kai gavo iškvietimą iš kaimynų. Jie skundėsi problemiško paauglio elgesiu ir pranešė, kad matė jį „rūkantį arba vartojantį narkotikus“ šalia namų Primrose Hill rajone šiauriniame Londone.​

Šaltiniai leidiniui „The Sun“ sakė, kad pamatęs policijos pareigūnus paauglys kažką išmetė. Kai pareigūnai ant jo drabužių pastebėjo kanapių likučių, apieškojo jį ir rado nedidelį kiekį narkotikų.

Paauglys areštuotas buvo dar rugsėjo 28 dieną, tačiau tik dabar ši informacija iškilo į viešumą. Tą pačią dieną jis buvo paleistas už užstatą.

Anksčiau šiais metais Rocco buvo sukėlęs problemų savo gimdytojams. Atvykęs aplankyti Londone gyvenančio tėvo jis atsisakė grįžti pas motiną į Ameriką, tad dėl sūnaus globos Madonnai ir Guy Ritchie teko kelis mėnesius pakovoti teisme. Galiausiai buvo priimtas sprendimas leisti Rocco gyventi su tėvu ir jo naująja šeima (režisierius 2015 metais antrą kartą vedė, su žmona Jacqui augina tris vaikus).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai