Madonnos dukra Lourdes Leon ruošiasi vestuvėms?

Lourdes ir Jonathanas Puglia/Vida Press ir instagramo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-09 15:28
Popkaralienės Madonnos dukra Lourdes Leon nebeslepia savo santykių su Jonathanu Puglia. Du metus slapta susitikinėjusi pora žengė į kitą etapą, kai viešai pasidalijo bendra fotografija. Laukia vestuvės?

Madonnos dukros mylimasis Jonathanas laisvu metu domisi fotografija, dažnai gatvėje jį pamatysi su riedlente, mat vaikinas mėgsta su ja praktikuotis, atlikti įvairius triukus. Apie Lourdes mylimąjį – informacijos nedaug. Tačiau jų artimi draugai tvirtina, kad santykiai – itin rimti. Atėjo metas ruoštis vestuvėms?

Madonna (dešinėje) ir Lourdes Leon / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Madonna (dešinėje) ir Lourdes Leon / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Lourdes gyvena savarankiškai – Madonna ir jaunesni jos vaikai jau kuris laikas įsikūrę Portugalijoje, o Lourdes studijuoja scenos meną Mičigano universitete. Tai – ir jos mamos alma mater (tiesa, Madonna šokio studijų nebaigė ir išvyko ieškoti laimės į Niujorką).

Lourdes Leon
Lourdes Leon

Sakoma, kad Lourdes – talentinga jauna atlikėja ir aktorė, paveldėjusi mamos atkaklumą bei charakterį ir tėvo Carloso Leono, kūno rengybos trenerio, su kuriuo popkaralienė susitikinėjo nuo 1995-ųjų iki 1997-ųjų, ryškius bruožus ir kūno sudėjimą.

Anksčiau Lourdes susitikinėjo su aktoriumi Timothee Chalametu. Jie susipažino prestižinėje Niujorko mokykloje „Fiorello H. LaGuardia High School of Music and Performing Arts“, vaikščiojo tais pačiais koridoriais, kartu vaidino mokyklos dramos trupės spektakliuose, dalyvavo labdaros vakarėliuose. Deja, bet santykiai nutrūko ir po kiek laiko Lourdes atsidūrė Jonathano glėbyje. 

Temos:
Madonna Dukra

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama