Madonna sulaukė kritikos dėl to, kaip pagerbė velionį Prince'ą

Madonna / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-23 12:21
Madonna sekmadienį vakare sulaukė kritikos dėl to, kaip per „Billboard“ muzikos apdovanojimų ceremoniją pagerbė Prince'ą – kritikai teigė, kad jos numeris per mažai priminė patį velionį dainininką.

Tviskančiu alyvinės spalvos kostiumu pasipuošusi Madonna sudainavo „Nothing Compares 2 U“ ir „Purple Rain“, laikydama netikėto svečio Stevie Wonderio ranką.

Nepaisydami akivaizdžių perteiktų emocijų, kritikai sakė, kad Madonnos pasirodymas buvo nuviliantis, ir negailėjo griežtų žodžių socialinėje žiniasklaidoje.

Jos interpretacija buvo apatiška ir be solo gitaros, kuri būdavo svarbus elementas velionio Prince'o repertuare, be to, nė iš tolo nepriminė tipiško Prince'o pasirodymo ir jo unikalaus, šokiams tinkamo „funk“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpu Stevie Wonderio niekas nekritikavo, dauguma komentatorių sakė, kad jis išgelbėjo numerį nuo dar didesnės katastrofos.

Britų dainininkas Dave'as Stewartas iš „Eurythmics“ uždavė toną „Twitter“ parašydamas: „Prašom nerodyti Madonnos bandymo atlikti Prince'o dainą.“ Netrukus jis pridūrė: „Per vėlu.“

Madonna buvo paskutinė iš visos virtinės atlikėjų, pagerbusių Prince'ą. Be kitų, pagarbą pareiškė Wizas Khalifa, Sealas ir kanadiečių dainininkas The Weeknd, kuris savo pirmąjį apdovanojimą dedikavo Prince'ui.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Aš jo nepažinojau, bet jis buvo labai artimas man. Ir jis visada bus įkvėpimas. Ir, žinoma, padėjo man amžiams peržengti ribas ir, tikiuosi, kiekvienam artistui“, – emocingai kalbėjo dainininkas, kuris atsiėmė iš viso aštuonis apdovanojimus.

Per paskutinį televizijos transliuotą Prince'o pasirodymą lapkričio pabaigoje jis įteikė The Weeknd vieną iš Amerikos muzikos apdovanojimų.

„Tai buvo nuostabiausia mano viso gyvenimo patirtis“, – sakė kanadiečių dainininkas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai