Madonna nesikuklina: pranešė, jog apie save kurs filmą

Madonna su mylimuoju Ahlamaliku Williamsu / Socialinių tinklų nuotr. / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-16 13:38
Popmuzikos ikona Madonna paskelbė, kad netrukus jos gerbėjai turėtų išvysti kino juostą apie jos gyvenimą ir karjerą, praneša BBC. Su Madonna prie filmo dirba „Oskaro“ laureatė, filmų „Džuno“ ir „Jauna pilnametė“ scenarijaus autorė Diablo Cody.

Pagal numatomą planą, filmo siužetas turėtų suktis aplink Madonnos tapimą superžvaigde. Nuo Mičigano, gyvenimo Niujorko lūšnynuose iki atlikėjos, sudainavusios tokius hitus, kaip „Like A Virgin“ bei „Vogue“.

Pasak Madonnos, filmo pagrindinė ašis – jos įspūdinga karjera. „Muzika mane privertė nesustoti, o menas leido išlikti gyvai“, – kalba Madonna.

Tai jau ne pirmas popdainininkės bandymas režisuoti filmą. Ji dirbo prie juostų „Ištvirkimas ir išmintis“ (2018 m.) bei „Mes tikime meile“ (2011 m.)

Paskutinysis Madonnos režisuotas filmas buvo nedraugiškai sutiktas kritikų ir iš kino teatrų kasų susižėrė vos 2 mln. JAV dolerių, kai jam pastatyti skirtas biužetas buvo 11 mln. JAV dolerių.

Nepaisant jai nepalankios statistikos ir faktų, popkaralienė į praeitį nesižvalgo. Šiuo metu visą pasaulį žavi biografinės muzikinės istorijos apie žvaigždes. Dexterio Fletcherio „Rocketman“ apie Eltono Jonhno gyvenimą, to paties režisieriaus „Bohemian Rhapsody“, kurią vėliau statyti baigė Bryanas Singeris – puikiai vertinamos kino juostos visame pasaulyje. Todėl Madonna tikisi, kad šį kartą ir ji sulauks pripažinimo.

Kol kas atskleista, jog pokaralienė pasirašė sutartį su kino kompanija „Universal Pictures“.

Temos:
Madonna Muzika

Naujausi straipsniai