Madonna apie kritiką dėl jos pasirodymo „Eurovizijoje“: „Širdis plyšta“

Madonna / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Madonna prakalbo apie savo kontroversiškai vertinamą pasirodymą šių metų „Eurovizijos“ konkurse Tel Avive. Populiari atlikėja atsisako atlikti kitokią dainą, nei planuota. Taip pat savo dalyvavimą karinio konflikto zonoje ji įvardija kaip „kelią į taikų pasaulį“.

Tel Avive vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse hito „Like A Virgin“ atlikėja pasirodys šeštadienį. Nepaisant kilusio nepasitenkinimo tarp garsių protestuotojų dėl palestiniečių ir Izraelio gyventojų konflikto, moteris teigia neatsisakysianti savo pradinio sumanymo. „Niekuomet nesustosiu kurti muzikos, susijusios su šių dienų aktualijomis, kaip ir neplanuoju nutylėti savo nuomonės apie žmogaus teisių pažeidimą, kad ir kur pasaulyje toks reiškinys būtų. Širdis plyšta kaskart, kai girdžiu apie užgesusias žmonių gyvybes Izraelio teritorijoje, žiaurumą, padedantį politinių tikslų įgyvendinimui, ir tuos, kurie pasipelno iš šio seno konflikto“, – „Reuters“ kalbėjo Madonna.

Madonna / „Scanpix“ nuotr.

„Tikiuosi ir meldžiuosi, jog greitai išsilaisvintume iš šio užburto destruktyvaus rato ir sukurtume naują, taika pagrįstą kelią.“

Pastarosiomis savaitėmis savo požiūrį į garsių atlikėjų pasirodymus Izraelyje išsakė grupės „Pink Floyd“ dainininkas Rogeris Waltersas, jis skatino Madonną nekoncertuoti karinių konfliktų niokojamoje šalyje: „Kai kurie bičiuliai sako Izraelyje koncertuojantys dėl galimybės „nutiesti tiltus“, dėl taikos. Skiedalai. Pasirodyti Izraelyje – tiesiog pelninga. Tačiau vertėtų nepamiršti, jog taip mes taip pat leidžiame galvoti, jog okupacija – normalus dalykas, kaip ir vaikų įkalinimas, ginkluotų protestuotojų skerdimas... visi šie blogi dalykai.“

Visgi, Madonna šeštadienį savo pasirodymo neatšauks. 

Anksčiau minėta, kad garsiai moteriai už dainos atlikimą Izraelyje žadama mokėti 1 mln. JAV dolerių. „Eurovizijos“ pirmasis pusfinalis įvyks jau šiandien.

Madonna „Billboard moterys muzikoje“ apdovanojimuose (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau