Madingiausios šios vasaros suknelės ir idėjos, kaip jas priderinti

Suknelių mados
Greta Kukštaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Pavasario ir vasaros sezonai, ko gero, kiekvienai merginai ir moteriai neįsivaizduojami be suknelių. Tai neįpareigojantis ir lengvai derinamas drabužis, prie kurio tereikia priderinti tinkamus aksesuarus bei avalynę.

Šiais laikais madoje yra derinama viskas, kas iš šalies atrodo nesuderinama, todėl nebijokite prie savo mėgstamos suknelės priderinti ir sportinę avalynę. Lengvai plazdanti suknelė ir grubūs sportbačiai – vienas stilingiausių pavasario ir vasaros derinių.

Šį sezoną itin madingos bus midi ir maxi ilgio, lengvai plazdančios, pūstų pečių ir rankovių suknelės, primenančios Viktorijos laikus. Taip pat retro stiliaus, gėlėtos ir taškuotos suknelės, tiksliau, viskas, kas įkvėpta ir tarsi pasiskolinta iš senų laikų.

Atkreipkite dėmesį į raštus. Vis dar dominuoja gyvūnai, gėlės ir taškeliai. Eksperimentuokite ir savo aprangoje derinkite net kelis skirtingus raštus tarpusavyje. Kodėl gi nepabandžius prie gėlėtos suknelės priderinti gyvūnų rašto imitacijos batelius ar rankinę? Taip savo įvaizdžiui suteiksite žaismingumo ir šiuolaikiškumo.

ZEBRO RAŠTO SUKNELĖS

Nors praėjusius sezonus dominavo leopardo ir gyvatės raštai, šį pavasarį rinkitės zebro rašto suknelę, kuri suteiks laukinės dvasios. Prie šios lengvai plazdančios suknelės tiks įvairaus tipo avalynė – nuo aulinukų ir kaubojiško stiliaus batų iki sportinės avalynės ir elegantiškų batelių. Prie šios suknelės taip pat galite priderinti laisvo stiliaus megztuką ar švarkelį. 

Zebro rašto suknelė / Vida press nuotr.

GĖLIŲ RAŠTO SUKNELĖS

Gėlės yra tapusios kiekvieno šiltojo sezono klasika, todėl sunku įsivaizduoti vasaros atostogas be gėlėtos suknelės. O jeigu dar ji su raukiniais! Raukiniai taip pat jau ne vienerius metus iš eilės užima svarbias pozicijas madingiausiųjų sąraše. Prie tokios romantiškos suknelės puikiai tiks aukštakulnės ir lygiapadės basutės ar bateliai, o tikros mados gerbėjos priderins ją ir prie sportinių batelių.

Gėlėta suknelė / Vida press nuotr.
Gėlėta suknelė / Vida press nuotr.
Gėlėta suknelė / Vida press nuotr.

VINTAŽINIO STILIAUS

Tai susagstoma, dažnu atveju su kaklu ir užrišamu kaspinėliu suknelė, primenanti mamos ar močiutės laikus, o galbūt net senas mokyklines uniformas. Dažniausiai tokio tipo sukneles galima išvysti gėlėtas ar taškuotas, tačiau galimos ir įvairios šiuolaikiškos interpretacijos. Laisvalaikiui ją galite priderinti prie sportinės avalynės, o norint pasipuošti ji puikiai atrodys prie storesnio ir neaukšto kulniuko aukštakulnių batelių, taip pat primenančių retro stilistiką. 

Vintažinė suknelė / Vida press nuotr.
Vintažinės suknelės / Vida press nuotr.

TAŠKUOTOS SUKNELĖS

Taškeliai ne mažiau romantiški ir žaismingi nei gėlės, tačiau jei norisi šiek tiek vintažo, bet tuo pačiu ir modernumo stilistikos, rinkitės taškeliais margintą suknelę. Jei ketinate eiti į šventę – prie tokios suknelės priderinkite aukštakulnius batelius ir nedidelę rankinę, laisvalaikiui prie jūros puikiai tiks basutės ir pinta rankinė, o pasivaikščiojimui mieste – bateliai ar sportinė avalynė. 

Taškuota suknelė / Vida press nuotr.
Taškuota suknelė / Vida press nuotr.
Taškuota suknelė / Vida press nuotr.

VIKTORIJOS LAIKŲ SUKNELĖS

Senus ir aristokratiškus laikus primenančios suknelės, kuomet jos būdavo itin plačių ir pūstų pečių, šį sezoną bus ypač madingos. Tokią suknelę, ko gero, užsivilktų ne kiekviena, tačiau jei esate „užkietėjusi“ modistė ir mėgstate išsiskirti – ši suknelė kaip tik jums. Ją derinkite tiek prie sportinės avalynės, tiek prie kaubojiškų ar lengvų batelių. 

Viktorijos laikų suknelė / Vida press nuotr.
Viktorijos laikų suknelė / Vida press nuotr.
Viktorijos laikų suknelė / Vida press nuotr.
Skaitykite daugiau