Madingas rudens įvaizdis: klasikinės naujienos

Louis Quatorze rudens / žiemos reklaminė kampanija. / louisquatorze.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-11 12:57
Kuriai gi moteriai nepažįstamas tas saldus noras atsinaujinti? O ir progą sugalvoti dabar ne taip jau sunku – galbūt tai artėjantis gimtadienis, nauja darbo vieta ar tiesiog pasikeitęs metų laikas. Ką verta įsigyti rudenį?

Manome, kad šiuo atveju svarbiausia ne vaikytis mados naujienų, – jos irgi aktualios, tačiau nusislenka į antrąjį planą – o investuoti į laikui nepavaldžius klasikinius kūrinius, kuriuos, esame tikri, moterys dėvės dar ilgai ilgai. Vienai tai galbūt – kokybiška batų pora, kaipmat suteikianti pakilumo visai aprangai, kitai – juodas klasikinis švarkelis, derėsiantis prie bet kokio turimo drabužio. Šiandien nekalbėsime apie naujausius mados vėjus, bet priminsime jums penkis pirkinius, karts nuo karto vertus mūsų santaupų.

1. Juodas švarkas

Tai drabužis, kuris niekad neatrodys prastai. Pagalvojusi, kiek nesuskaičiuojamų kartų buvote užsivilkusi savo mėgstamiausią švarką, prisiminkite ir kitus turimus drabužius, palyginti greit nusidėvinčius. Kokybiškas, netgi mados namų, jūsų siuvėjo ar dizainerio kurtas švarkelis – ne tokia jau paika investicija. Vieną dieną dėvėkite tokį prie kelnių su kantu, kitą – prie ryškios suknelės, trečią – šilkinių marškinėlių... Matote? Nuoboduliu visai nekvepia! Žinoma, švarkelis nebūtinai turi būti juodas, jei kratotės šio tono, bet juoda spalva garantuoja, kad drabužis jums nepabos ir bus universalus bet kokia proga. Kiti variantai – tamsiai mėlyna, pilka, ruda spalvos.

ysl.com ir mytheresa.com nuotr.
ysl.com ir mytheresa.com nuotr.

2. Kokybiški batai

Turėkite bent vienus, kuriuos prireikus drąsiai galėtumėte išsitraukti iš spintos. O netikėtų reikalų gali atsirasti bet kada – įmonės vakarėlis, diplomų ceremonija, vestuvės ar toji ilgai laukta ir be galo svarbi konferencija, kurioje skaitysite savo pranešimą...

ysl.com ir mytheresa.com nuotr.
ysl.com ir mytheresa.com nuotr.

3. Toji universali suknelė

Arba suknelė bet kokiai progai, ypač toms dienoms, kai „nėra kuo apsirengti!“. Dažniausiai mums ilgokai tenka pavargti, kol atrandame tinkamą spalvą, medžiagą, ilgį ir stilių, tačiau atradus su tokiu drabužėliu skirtis nebesinori. Juk su it nulietu, puikiai tinkančiu drabužiu jaučiamės tiesiog puikiai!

ysl.com ir mytheresa.com nuotr.
ysl.com ir mytheresa.com nuotr.

4. Kas nors, marginto laukiniais raštais

Kas gi čia klasikinio, paklausite? Na, gyvūnų raštai – visada stilingi, visad mėgstami žvaigždių ir kino ikonų, kad ir kokį nugrimzdimą užmarštin spauda jiems bepranašautų. Pasitelkusios margas detales, tokias kaip šalikėlis ar bateliai, kaipmat išsklaidysite aprangoje vyraujančią monotoniją. Iš principo nusiteikusioms prieš pasiūlysime kitus motyvus – parduotuvėse pasidairykite į gėles, dryžius arba rytietiškus augalus.

ysl.com ir mytheresa.com nuotr.
ysl.com ir mytheresa.com nuotr.

5. Puiki rankinė

Hilari Klinton kartą yra pasakiusi, kad aksesuarai – tai jėga, vienijanti moteris. Ką tai reiškia? Ponia Klinton papildo: „Manau, kad rankinukas moteriai šiandien – tai psichologiškai svarbus poreikis. Juk tai – būdas suorganizuoti padriką savo dieną, darbotvarkės smulkmenas ir tai, ką esame priverstos nešiotis su savimi nuo ryto ligi vakaro.“ Beje, ar žinojote, kad moters mėgstamiausia – ryški rožinė Ferragamo rankinė? Išsirinkite geriausią, kurį galite sau leisti pagal pajamas ir mėgaukitės stilingu, paskutiniu įvaizdžio akcentu.

ysl.com ir mytheresa.com nuotr.
ysl.com ir mytheresa.com nuotr.
Ji24.lt

Naujausi straipsniai