Madinga nuo galvos iki kojų: kas ši maža mergaitė nuotraukoje?

Stilistė Karolina Meschino vaikystėje / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-25 11:35
Šias metais pramogų pasaulio apdovanojimuose „Žmonės 2018“ triumfavusi kaip stilingiausia metų asmenybė Karolina Meschino ir vaikystėje buvo modistė. Pasidalijusi savo mažytės nuotrauka su gerbėjais ji sulaukė be galo daug komplimentų.

Vaikystėje atsiradęs pomėgis fotografuotis šiandien yra pats rimčiausias merginos darbas, kuris atneša solidžių pajamų ir paverčia Karoliną žvaigžde ne tik virtualioje erdvėje. Pasak Karolinos, jos gyvenimas toks aktyvus, kad tenka pačiai vytis save. Fotosesijos, filmavimai... Kad užmigtų, kartais tenka net valerijonų išgerti. „2017-ieji buvo vienareikšmiškai geriausi mano gyvenime!“ – prisipažino ji vieno pokalbio metu.

Kadaise interviu su žurnalu „Žmonės“ Karolina džiaugėsi, kad jos tėvams pavyko įrodyti, jog socialiniai tinklai nėra vien tuštybių mugė, panašu, kad dukros pomėgis demonstruoti savo išvaizdą atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.

Šiais metais Karolina gavo apdovanojimą kaip stilingiausia pramogų pasaulio asmenybė. Tik pažiūrėkite, kokia daili mergina išaugo iš mažos garbanotos mergaitės.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai