Madonna tiesiog švyti naujame amplua – nuoširdžiai stengiasi dėl mylimo berniuko

Madonna su sūnumi Davidu Banda / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-13 21:06
Ji nepristato naujo albumo, neturi naujo berniuko žaisliuko ir nepadarė nieko skandalingo (ir tai – jau skandalas). Nuo rudens MADONNA (59) gyvena Portugalijoje ir rūpinasi sūnaus Davido (12) karjera.

Sunku patikėti, bet kelis pastaruosius mėnesius popkaralienė dirba pavyzdine „mamyte iš priemiesčio“. Arba – „futbolo mama“, kaip amerikiečiai vadina šias aukštesnės vidutinės klasės, paprastai nedirbančias moteris iš pasiturinčių rajonų, kurios visą laiką skiria vežioti vaikams į treniruotes ir varžybas. Ji ir pati taip prisistatė per vieną pokalbių šou!

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Paaiškėjo, kad Davidas Banda, jos pirmasis įsūnis iš Malavio, įvaikintas 2006 metais, – talentingas futbolo žaidėjas. Berniukas žaidžia Lisabonos „Benfica“ futbolo klubo jaunių komandoje, ir nenorėdama nutraukti daug žadančių pirmųjų karjeros žingsnių dainininkė su visa šeima apsistojo šioje šalyje.

Jei tikėtume mamos pasigyrimu, kiti jos vaikai irgi talentingi: Lourdes (21) šoka, Rocco (17) tapo, Mercy (11) – gimnastė, svajoja tapti sportinių drabužių dizainere. Visi vaikai, net ir dvynės Esther ir Stella (5), groja bent vienu muzikos instrumentu. Madonna labai rūpinasi atžalų kultūriniu ugdymu: moko muzikos, kalbų, meno istorijos. „Noriu, kad mano vaikai skirtų Andy Warholą nuo Jacksono Pollocko“, – ambicingai pareiškė ji.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prie tokio ugdymo, be abejonės, prisideda ir vaikus supanti aplinka: šeima įsikūrusi XVIII amžiaus rūmuose „Quinta do Relógio“, saugomuose UNESCO. 1500 kvadratinių metrų ploto maurų stiliaus vila kadaise priklausė portugalų aristokratui José de Sousai Coutinho, kurio gyvenimo istorija įkvėpė Alexandre’ą Dumas parašyti „Grafą Montekristą“, XIX amžiuje čia medaus mėnesius leido Portugalijos monarchai, o dainininkė ją įsigijo už 7,5 milijono eurų. Tiesa, pasak nekilnojamojo turto ekspertų, dar kelių milijonų prireikė valdai atnaujinti ir sutvarkyti.

Viloje esama keturių miegamųjų, septynių vonios kambarių, jai priklauso svečių namas ir tarnų namai. „Quinta do Relógio“ jau kuris laikas buvo parduodamų Portugalijos pilių sąraše. O Madonna susigundė pirkiniu, dvi savaites praleidusi Lisabonos „Ritz“ viešbutyje, kur naktis kainuoja 11 tūkstančių eurų. Nenuostabu, kad ištaigingas nekilnojamasis turtas dainininkei patiko. Juolab kad iš vilos per pusvalandį galima pasiekti Lisaboną, kur Davidas ne tik treniruojasi, bet ir lanko prancūzų mokyklą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Madonna irgi ne tik mėgaujasi futbolininko mamos statusu. Nutekėjo žinia, kad ji rengiasi statyti naują filmą pavadinimu „Mylimasis“. Nūdienos JAV rašytojo Andrew Greero romanas „The Impossible Lives of Greta Wells“ („Nepakenčiami Gretos Wells gyvenimai“), kurio motyvais kuriama juosta, pasakoja apie moterį, keliaujančią per tris skirtingas savo gyvenimo versijas.

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama