Madai neabejingi vyrai rinkosi į džentelmenams skirtą renginį

Salone „Seva The Gentleman“ surengtas kostiumų gamintojo „Scabal“ bei klasikinės vyrų mados tendencijos pristatymas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-25 22:03
Ketvirtadienio savo įvaizdžiu besirūpinantys Vilniaus džentelmenai susitinka „Seva The Gentleman“ salone pakalbėti apie vyrų stiliaus tendencijas. Kostiumas ar džinsai? Tobulai išblizginti oxford batai ar sportbačiai? Kaip visada, salono įkūrėjai kviečia į įprastus klausimus pažvelgti giliau. Renginio metu Prancūzijos Literatūros ir meno ordino riteris prof. dr. Eugenijus Skerstonas pasakoja kaip bėgant laikui keitėsi vyro išvaizdos samprata. Kviestiniai renginio svečiai degustuoja išskirtinius viskio žinovų Duoklė Angelams viskius.
„Saloną įkūrėme su tikslu į Lietuvą atvežti aukščiausio lygio vyrišką avalynę, kadangi čia tokios tiesiog neradome. Pradėję prekiauti britiškais rankų darbo batais, ėmėme sparčiai skleisti batų kultūrą Lietuvoje. Kalbėjome ir kalbame apie batų meistrystę, kuo skiriasi įprastai batų pramonėje naudojama pigi koreguota oda nuo prabangios veršiuko odos, kuo skiriasi batų vaškas nuo kremo, kas yra dvigubos siūlės technika ir t.t. Dabar džiaugiamės matydami, kad vis daugiau vyrų atkreipia dėmesį į tai, kokius batus jie avi. O mus vilniečiai dažnai vadina geriausiu vyriškų batų salonu Lietuvoje“ – pasakoja „Seva The Gentleman“ salono direktorė Martyna Alionytė-Steblecovienė.

Salone „Seva The Gentleman“ surengtas kostiumų gamintojo „Scabal“ bei klasikinės vyrų mados tendencijos pristatymas
Salone „Seva The Gentleman“ surengtas kostiumų gamintojo „Scabal“ bei klasikinės vyrų mados tendencijos pristatymas

Anot jos, vis daugiau vyrų nori ne tik avėti prabangius bei kokybiškus batus, tačiau ieško ir išskirtinių kostiumų. „Mūsų klientai ėmė vis dažniau užsiminti, kad kostiumų pasiūla Vilniuje pasidarė per siaura, norisi kažko naujo ir išskirtinio. Todėl netrukus ėmėme bendradarbiauti su elitiniu kostiumų bei audinių gamintoju Scabal. Šiam gamintojui eskizus yra piešęs pats ispanų dailininkas Salvadoras Dali. Brangiausi audiniai gaminami su tikro aukso verpalais, deimanto dulkėmis ar vikunijos vilna, kuri brangesnė ir už gryną auksą. Brangiausias kostiumas gali kainuoti 20000 eurų. Apie tokį išskirtinumą mes kalbame. – komentuoja salono direktorė, kurios vadovaujamame salone vyrai nuo šiol gali pasisiūti tokį kostiumą, apie kokį svajoja.

Salone „Seva The Gentleman“ surengtas kostiumų gamintojo „Scabal“ bei klasikinės vyrų mados tendencijos pristatymas  / Gedmanto Kropio/Žmonės Foto nuotr.
Salone „Seva The Gentleman“ surengtas kostiumų gamintojo „Scabal“ bei klasikinės vyrų mados tendencijos pristatymas / Gedmanto Kropio/Žmonės Foto nuotr.
Vakaro metu vyro išvaizdos temą nagrinėja estetas, leidinių apie gyvensenos kultūrą autorius prof. dr. Eugenijus Skerstonas. „Pasak modernizmo pranašo Europoje Šarlio Bodlero, dendis privalo gyventi ir miegoti prieš veidrodį...Ar ši garsi garsaus prancūzų poeto sentencija galioja ir šiandien? Kas tas dendis? Kaip socialinės­-kultūrinės aplinkos poveikis pakeitė civilizuotos visuomenės požiūrį į vyro išvaizdos kultūrą, į jo, kaip išsilavinusios asmenybės, elegantiškumo sampratą? Kaip atrodantis vyras priimtinas modernioje įstaigoje arba bendrovėje?“ – Į šiuos ir kitus su tema susijusius klausimus išskirtiniame renginyje svečiai atsakymo ieško kartu su prof. dr. Eugenijumi Skerstonu.

„Seva The Gentleman“ salonas buvo įsteigtas kaip vieta, kurioje vyrai gali būti užtikrinti dėl savo pasirinkimo. Jau keturi metai savo išvaizdai neabejingus vilniečius salonas džiugina išskirtine prabangia vyriška avalyne. Nuo šiol salonas bendradarbiauja ir su vienu prabangiausių kostiumų gamintojų Scabal bei teikia individualių kostiumų siuvimo paslaugą. Salono klientai visą savo įvaizdį nuo idealaus kostiumo ir kaklaraiščio iki tobulai derančių batų patiki salono profesionalams.

Naujausi straipsniai