Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

V. Rosenberg ir P. Leonas: „Masinės mados trūkumas – medžiagos, kenkiančios žmogaus sveikatai“

Žmonės.lt fotomontažas
Organizatorių nuotr. / Žmonės.lt fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dizaineriai Viktorija Rosenberg ir Paulius Leonas (Leonsenberg) baigė Vilniaus dizaino kolegiją, kostiumo dizaino specialybę. 2017 metais  kūrybiška pora laimėjo jaunųjų dizainerių konkursą „Mados injekcija“ ir pateko  į „Mados infekciją“, kurioje tais pačiais metais pristatė savo kolekciją „Anti.Mas“. Tai didžiulio populiarumo sulaukę darbai. Dizainerių drabužiais šiandien puošiasi pramogų pasaulio atstovai, o jie patys sako, kad svarbiausia – žinutė, kurią siunčia šių dienų vartotojui.

Pirmoji dizainerių kolekcija susilaukė labai didelio dėmesio ir žmonių reakcijos. 2017 m. VDA konkurse Viktorija Rosenberg ir Paulius Leonas už šia kolekciją laimėjo Lietuvos jaunojo dizainerio pagrindinį prizą.

„Mūsų ankstenės kolekcijos drabužiais puošėsi Lietuvos muzikos atlikėjai: Kotryna Juodzevičiūtė, Linas Adomaitis, Monika Pundziūtė. Bendradarbiavome su žymiais Lietuvos stilistais – Milda Metlovaite, Kiber Viber Aiste, Mariumi Stanevičiumi ir daug kitų.

Organizatorių nuotr./Naujausios dizainerių Viktorijos Rosenberg ir Pauliaus Leono (Leonsenberg) kolekcijos darbai
Organizatorių nuotr./Naujausios dizainerių Viktorijos Rosenberg ir Pauliaus Leono (Leonsenberg) kolekcijos darbai

Šiai metais norime, kad mūsų žinutę išgirstų visi žmonės ir susimąstytų apie vyraujančias visuomenėje problemas. Dauguma vartotojų renkasi dėvėti masinės produkcijos gaminius, nes neturi galimybės įsigyti dizainerių drabužių. Mes sukūrėme visiems prieinamą vardinį produktą.“ – pasakoja dizaineriai.

Viktorija Rosenberg ir Paulius Leonas (Leonsenberg) stengiasi viešai publikuoti kuo daugiau produkto gamybos procesų, kad matytųsi skirtumas tarp masinės gamybos ir individualių dizainerio darbų. „Norime viešinti populiariosios mados trūkumus, pavyzdžiui, ten vyrauja unifikacija, nors visi nori atrodyti išskirtinai... Prasta drabužių kokybė ir medžiagos, kenkiančios žmogaus sveikatai, taip pat darbui išnaudojami vaikai“, – kalba dizaineriai šiais metais savo kolekciją „Mados infekcijoje“ pristatantys jau antrąjį kartą.

Anot jų, reikia susikoncentruoti į tai, kas tave daro ne tik madingu, bet ir sąmoningu vartotoju.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt